DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PEDOFILSKI SKANDAL W USA. GHISLAINE MAXWELL ODRZUCA OSKARŻENIA ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Oskarżona o handel kobietami Ghislaine Maxwell w trakcie przesłuchania wielokrotnie zaprzeczyła zarzutom o werbowanie nieletnich dziewczyn. Nastolatki przeznaczone były dla Jeffreya Epsteina. Amerykański finansista skazany został za molestowanie seksualne nieletnich i zmarł więzieniu w 2019 roku w zagadkowych okolicznościach.

Jak twierdzą śledczy, wśród zwerbowanych przez Maxwell dziewczynek, które później zostały seksualnie wykorzystane przez Epsteina, były nawet 14-latki. Brytyjka, córka prasowego magnata Roberta Maxwella, zaprzecza oskarżeniom. Proces w jej sprawie rozpocznie się w latem przyszłego roku przed sądem w Nowym Jorku.

Prawnicy Maxwell miesiącami walczyli, by szczegóły przesłuchania nie zostały opublikowane. Jak argumentowali, dokument zawiera wiele intymnych i prywatnych szczegółów z życia ich klientki. Sąd nie przychylił się jednak do wniosku, a treść zeznań trafiła właśnie do mediów.

W trakcie przesłuchania Maxwell stanowczo zaprzeczała rzekomemu udziałowi w handlu nieletnimi kobietami. „Przestańcie. Nigdy nie werbowałam dziewczyn” – zapewniała.

Maxwell przyznała natomiast, że przez pewien czas była uczuciowo związana z Epsteinem. Miało to miejsce w latach 90. zeszłego stulecia. Później, jak twierdziła, pracowała dla niego, zatrudniając w licznych posiadłościach finansisty ogrodników, kucharzy, stróżów, kamerdynerów i szoferów. Jak akcentowała, każda z zatrudnionych osób „była w odpowiednim wieku, pełnoletnia”.

Na wiele pytań śledczych Maxwell nie chciała albo nie potrafiła odpowiedzieć, tłumacząc się brakiem pamięci. W ten sposób odpowiedziała między innymi na pytanie o kosz na bieliznę pełen erotycznych gadżetów, który miał znajdować się w jednej z posiadłości Epsteina wykorzystywanej do orgii z nieletnimi. „Nie przypominam sobie nic o koszu na bieliznę z seks gadżetami” – odpowiedziała.

Jak zapewniała, również „nigdy nie obserwowała” Epsteina uprawiającego seks z nieletnimi.

„Nie wiem, o czym mówicie” – w ten sposób odpowiedziała na pytanie o pedofilską piramidę stworzoną przez Epsteina w celu werbowania nieletnich dziewczyn. Finansista miał oferować nastolatki innym milionerom i osobom z kręgów polityki.

Maxwell grozi 35 lat więzienia za handel ludźmi. Dodatkowo oskarżono ją o udział w molestowaniu seksualnym nieletnich

interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: