DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

LONDYŃCZYCY NIE ODPUSZCZAJĄ „KORONAWIRUSOWI”! PROTEST GONI PROTEST ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wielkie tłumy zgromadziły się w sobotę (26.09.2020 r.) na Placu Trafalgarskim z różnymi znakami, flagami i afiszami, aby wziąć udział w proteście pod ogólnym hasłem „nie zgadzamy się”.

To był drugi z rzędu weekend, w którym demonstranci zebrali się, by wyrazić swoją dezaprobatę w związku z wytycznymi rządu dotyczącymi koronawirusa, z ostrzeżeniem policji, że zablokują wiec, jeśli protestujący nie będą przestrzegać zasad dystansu społecznego.

Wielu naocznych świadków twierdziło, że frekwencja była nawet wyższa niż frekwencja na podobnym zgromadzeniu, które odbyło się weekend wcześniej.

Protestujący oczywiście otrzymali wcześniej ostrzeżenie od policji, która zapowiedziała, że ​​zainterweniuje, jeśli protestujący nie będą przestrzegać wytycznych dotyczących zachowania dystansu społecznego.

Mimo to plac był pełen ściśniętych obok siebie ludzi, w większości bez masek.

W trakcie poprzedniego protestu aresztowano ponad 30 osób po tym, jak policja wdała się w przepychanki z demonstrantami.

Jednak Londyńczycy nie odpuszczają i protestują, bo mają dość blokad nakładanych przez rząd Wielkiej Brytanii.

We wrześniu narzucono Brytyjczykom szereg surowych, nowych zasad rzekomo wprowadzonych w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się Covid-19.

Ludziom nie wolno teraz spotykać się w grupach większych niż sześć osób, a obywatele są narażeni na wysokie grzywny, jeśli odmówią poddania się kwarantannie na żądanie urzędników służby zdrowia.

Niedawno polecono restauracjom i pubom, aby przestały obsługiwać klientów po godzinie 22:00.

W Wielkiej Brytanii nastąpił gwałtowny wzrost diagnoz nowych przypadków koronawirusa, ale wzrost nie doprowadził do zauważalnego wzrostu liczby zgonów.

Ludzie mają dość koronaściemy i chcą powrotu obywatelskich swobód.

⇒ Czytaj także: LONDYŃCZYCY DOMAGAJĄ SIĘ POWROTU DO NORMALNOŚCI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie

odkrywamyzakryte

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: