DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ANONIMUS: BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – Dziś 23.10.2020r o kasiążce ! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset

Najnowsza książka autorstwa

Mr-Navigator’a

April 29, 2020 · Książka,Książka 2020 roku,Super powieść,Recenzje,Książka kontrowersji

Nareszcie pojawiła się (długo wyczekiwana) polska powieść sensacyjno-fantastyczna opowiadająca o walce Outsider’ów przeciwko znienawidzonemu SYSTEMOWI!

… Systemowi obłudy, kłamstwa, wyzysku społecznego oraz wielu innych pochodnych patologii występującej w polityce, mediach i feudalnych korporacjach.

To pierwsza polska powieść, w której wkurzeni obywatele wzięli ‘sprawy w swoje ręce’; krzyknęli głośne NIE i wypowiedzieli bezwzględną wojnę tym, co nienawidzą ‘wolnego świata’!

Ta książka to precedens na rynku polskiej tzw. „przestrzeni wydawniczej”.

Dlaczego?

Bo nie jest w żaden sposób ocenzurowana! Została wydana jako e-książka – omijając w taki sposób wszystkie pułapki cenzorskie i wydawnicze, a sprawy w niej poruszone nie są ograniczone żadną regułą tzw. ”mowy nienawiści” czy krępującym ekspresje autorów powieści tzw. idiotyczną ”political correctness”.

Książka ”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” – to raczej projekt skierowany do Polaków, ale nie tylko do nich….

To powieść dająca nadzieję i siłę społeczeństwu, które wbrew własnej woli staje się ‘masą plastyczną’ kształtowaną według planów nielicznej grupy – ‘postaci z ogromną kasą i patologicznymi ideologiami’ – ogarniętych żądzą władzy.

”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” w ramach wspomnianego projektu można ściągnąć – przez stronę internetową – za darmo (bez żadnych ukrytych opłat)!

Książka dostępna jest od kwietnia 2020 roku, a liczba skopiowań bezpośrednio ze strony dedykowanej już przekroczyła liczbę 27 tysięcy!

To oczywiście dane oficjalne (o wiele więcej skopiowań jest wysyłanych bezpośrednio pomiędzy czytelnikami – omijając licznik).

Pełen sukces!

Autor powieści ”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” jest tajemniczy; niewiele o nim wiadomo. Prowadzi kontrowersyjnego BLOGA http://mr-navigator.strikingly.com

Ogromna wiedza i kompetencje zjednały Autorowi w relatywnie krótkim czasie dużą liczbę stałych Czytelników. Z drugiej strony zyskał wielu wrogów (fundacje z kapitałem nie-wiadomego pochodzenia, środowiska LGBT, czy grupy pedofilsko-syjonistyczne), którzy nic nie mogą zrobić – ponieważ jest poza zasięgiem (cokolwiek to oznacza).

O czym jest powieść?

Kiedy ludzkość pogubiła się w niezliczonych ideologiach, które namnożyła bez opamiętania… nadszedł kryzys. Tajne loże i chciwe korporacje doszły do wniosku, że już czas zbudować Nowy Porządek Świata według zasad Globalizmu.

Społeczeństwa i narody uwikłały się w kryzysy i epidemie…, które zostały dokładnie zaplanowane i realizowane przez specjalistów od „inżynierii tłumu”. Nastał ogólny polityczny chaos i kakofonia medialna, wskutek czego większa część ludzkości pogubiła najważniejsze wartości kształtujące ich osobowość i charakter.

Tajne loże i wielkie korporacje finansowe z nieokiełzanej chciwości zawarły ryzykowną umowę z przebiegłym i wielce niebezpiecznym wspólnikiem, który w przeszłości pasożytował i okradał starożytne cywilizacje….

Loże i korporacje używają przeciw społeczeństwom nowe, niebezpieczne technologie, takie jak 5G oraz akcelerator w ośrodku naukowym CERN.

Dla wielu, już wydawało się, że Globalizm i całkowita kontrola społeczeństw jest tylko kwestią czasu….

… Ale wbrew tym socjotechnicznym wrogim zabiegom, przetrwała całkiem spora grupa ludzi odpornych na kłamstwa! Zjednoczyli się w celu i zbudowali Ruch Oporu walczący o prawa jednostek… o prawa do swojego własnego świata!

W trakcie walki Ruch Oporu zyskał niespodziewanie nowych sojuszników, którzy przetrwali tysiące lat w oczekiwaniu na okazję odwetu!
 

”CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” czyta się dobrze; narracja jest prowadzona dynamicznie, a liczne dialogi nakręcają czytelnika i zachęcają, aby przeczytał jeszcze kilka następnych akapitów, zanim odłoży książkę do kontynuacji w dniu następnym.

Autor często zaskakuje zwrotem akcji lub niekonwencjonalny rozwiązaniem literackim… zmusza czytelnika do ‘swoistej gry’.

Czytelnik nie może pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji… nie może pozostać obojętnym.

Książka mieści w sobie ogromny ładunek emocjonalny, światopoglądowy i moralny… chociaż ‘obcieka’ zaawansowaną technologią (która jest jednak opisana w sposób zrozumiały dla osoby nie mającej na co-dzień z techniką za wiele do czynienia).

Po skończeniu książki wiele osób przyznało, że pozwoliło to im uzupełnić ich własne ‘ogniwa’ niezbędne do prawidłowego rozumienia świata.

Jednak niewielu czytelników ogarnia do końca pobudki i cele przyświecające Ruchowi Oporu: niby znane są ogólne założenia, ale sposób i działanie Buntowników jest szokujący… nie łatwo akceptowalny dla osób ”niewyrobionych intelektualnie”.

Po przeczytaniu książki ”CYWILIZACJA OBŁĘDU Rest” pytań wcale nie ubywa – przeciwnie – pytań przybywa!

O książce…

Książka została ukończona już na początku 2020 roku. Jest najnowszą powieścią autora, publikującego jako Mr-Navigator. Ta książka, tak samo jak poprzednie, porusza kwestie społeczne, cywilizacyjne, polityczne i historyczne.

Książka miała mieć swoją premierę wydawniczą już wiosną bieżącego roku w Kanadzie w języku angielskim i francuskim. Następnie latem planowano wydać pilotujący (niewielki) nakład w Azji. Jednak z uwagi na zaistniały kryzys epidemii wirusa terminy zostały przesunięte; wstępnie w Kanadzie na sezon letni, w Azji pierwszym realistycznym terminem jest późna jesień.

Również z powodu epidemii wynikły opóźnienia w przyszykowaniu e-książki dla Polaków. Dlatego – aby zdążyć na wiosnę – redakcja i korekta zostały zlecone nowej agencji.

  • 21 Maj 2020r. opublikowano e-książkę w całości
  • We wrześniu 2020 roku opublikowano drugie wydanie książki – są w niej rozwinięte wątki – ułatwienie dla Czytelników.

*Cała książka zostanie opublikowana w wersji „e-pub” w najbliższym czasie*

*Zarówno w wersji „pdf” oraz w wersji „e-pub” dla Czytelników tego BLOGU – za darmo*

Każdy może ściągnąć e-książke bez opłat i bez logowania – kto akceptuje:

  1. książkę można ściągnąć TYLKO z oryginalnej strony: http://mr-navigator.mystrikingly.com oraz ze strony:  mr-navigator-publikuje.mystrikingly.com Nie wysyłać plików „od siebie – do swoich znajomych”.
  2. książkę możecie używać jedynie do celów prywatnych – żadnych publikacji, żadnej komercji lub innych form zarobku.
  3. wszystkie Prawa Autorskie oraz Prawa Majątkowe powieści „CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset” są wyłączną własnością Autora używającego pseudonimu Mr-Navigator.
  4. akceptujecie REGULAMIN umieszczony na stronie internetowej BLOGU, oraz umieszczony w e-książce „CYWILIZACJA OBŁĘDU Reset”.

mr.nawigator

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “ANONIMUS: BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – Dziś 23.10.2020r o kasiążce ! ☀Autor Gabi☀

  1. artykul dobry. ksiazka pewnie tez.ale pozwole sobie cos dodac od siebie…..nps, po ang. nwo ma tyle wspolnego z nowoscia ze jest wymawiane dzis. nowe porzadki swiata sa budowane od poczatku stabilizowania sie tzw. cywilizacji, czyli poczatkowego wchodzenia swiata w obled…..zeby skrucic tok pisania napisze tylko kilka slow /hasel ; sumerowie, faraonowie, grecja, aleksander macedonski, rzym, chrzescijanstwo, feudalizm. rew. francuska, kapitalizm, wojny swiatowe, no i dzis…..dzis prosze nie nazywac nwo nwo, tylko zydowski porzadek swiata (zps, po ang. jwo). i tyle w temacie…..no to sie nie spelni, bo na swiecie doszly do glosu potegi, ktore juz oficjalnie powiedzialy, ze na swiat jednobiegunowy sie nie godza i pozostaja przy stalych wartosciach swiata wielobiegunowgo (np. kulury, obyczaje, granice itd..). te potegi to chiny, rosja i juz coraz wiecej ich slabszych zwolennikow……teraz jwo juz wie ze jwo nie bedzie, wiec sie okopuje, w tych rejonach swiata gdzie juz mocno siedzi. takim tworem co nas dotyczy jest trojmorze. okopuja sie nie tracac nadziei/pewnosci ze ich mazenia sie spelnia……jak mawial hitler niemcom; kazdy niemiec bedzie mial tysiac niewolnikow i tysiac hektarow……ps. nie wspomnialem o roli pieniadza jaka odegral w rozwoju obledu, wiec mowie to teraz; wynalazek pieniadza przez fenicjan, to bylo turbodoladowanie tego obledu, ktory dzis osiagnal punkt krytyczny….oj mysle ze fenicjanie, by sie mocno zdziwili co tez wymyslili…przeciez to pomysl na pozor, niewiny, wynikly z koniecznosci ich egzystencji, czyli ulatwienia handlu morskiego…….ps.2 dzis mamy wysyp mondralkiewiczow, ktorzy sie mondrkuja kto jest winien i ktorej wojnie/ludzkozbrodni. zganieja wine, a to na hitlera, na komunizm (przedewszystkim), na wall street i cyklistom tez sie obrywa. a prawda jest taka, ze wszyscy jestesmy winni, nie tylko fenicjanie, bo oni najprawdopodobniej nie wiedzieli, ze ich wynalazek ktory ludzom, mial pomagac dostanie sie w rece psychopatow i stanie sie deszczem krwi, ktory trwa do dzis….Pozdrawiam Wszystkich, tych co nie przeczytali tez, no i oczywiscie Pania Gabriele Nowak

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: