Tak wygląda Szumowski po zakażeniu koronawirusem. Duże zmiany. Pierwsze zdjęcia po wyjściu ze szpitala
Autor: studio graficzne

Bardzo zmęczone oczy i worki pod nimi większe niż zwykle, świadczą, że koronawirus wymęczył byłego ministra zdrowia Łukasz Szumowskiego. Prezentujemy pierwsze zdjęcia najbardziej znanego lekarza w kraju, zrobione pod jego domem po powrocie ze szpitala. Polityk musiał skorzystać z fachowej opieki medycznej z powodu zakażenia COVID-19. Teraz jest na domowej kwarantanne i pod kontrolą policji.

Były minister czuje się dobrze i dochodzi do siebie w domowych pieleszach. Do szpitala trafił, kiedy jego stan uległ pogorszeniu. Według naszych ustaleń Szumowski dzielnie przebył chorobę, bez większych problemów, ale musiał wspomagać się tlenoterapią.

Polityk aktualnie zdrowieje w domu, jest wciąż na kwarantannie. Jak widać na pierwszych zdjęciach od opuszczenia szpitala, jest zmęczony chorobą, podobnie jak większość pacjentów, których dopada wirus SARS-CoV-2.

Super Raport 22.10 (Goście: Marcin Kierwiński – PO oraz Katarzyna Kotula – posłanka Lewicy i liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet)

W szpitalu Szumowski miał kartotekę z czerwoną gwiazdką – nikt poza jego lekarzem prowadzącym nie miał wglądu do jego badań, a wejście do sali zabezpieczone było kodem – zdradził nam informator.

Pierwszy raz o koronawirusie u Szumowskiego pisaliśmy pod koniec września. Były minister utrzymywał, że wynik testu na obecność Covid-19 był pozytywny. Później polityk stwierdził, że już wyzdrowiał. W połowie października okazało się jednak, że Szumowski wciąż ma koronawirusa i trafił do szpitala.

se.pl