DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USUNĘŁAM FILM Z NASZEGO DZIAŁU VIDEO OBUDŹ SIĘ POLSKO OBUDŹ SIĘ POLONIO I DODAŁAM OBSZERNY MATERIAŁ WRAZ Z VIDEO PL 22.10.2020r – JAKO WAŻNY ARTYKUŁ I POLECAM DO CZYTANIA ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Debata 2020 Trump – Biden – mikrofony kandydatów mogą być wyciszane – czy tak będzie??

OMAWIANY W VIDEO MATERIAŁ PONIŻEJ 

Komisja ds. Debat prezydenckich zapowiada zmianę przed czwartkową debatą

Komisja ds. Debat prezydenckich zapowiada zmianę przed czwartkową debatą

Źródło: AP Photo / Patrick Semansky

Komisja ds. Debat prezydenckich w poniedziałek ogłosiła zmianę w debacie końcowej, która odbędzie się w czwartek wieczorem. Mikrofony kandydatów będą wyciszane okresowo przez cały wieczór.

Debata ma zostać podzielona na sześć części po 15 minut każdy, łącznie 90 minut. Każdy kandydat będzie miał dwie minuty na udzielenie odpowiedzi na pytanie zaproponowane przez moderatora. Mikrofon przeciwnika zostanie wyciszony, gdy odpowiedzą, aby zapobiec przerwom. Po upływie dwóch minut mikrofony nie zostaną wyciszone, a „otwarta wymiana” może mieć miejsce, poinformował USA Today .

„W czasach poświęconych otwartej dyskusji Komisja ma nadzieję, że kandydaci będą szanować swój czas, co przyspieszy dyskurs obywatelski z korzyścią dla publiczności” – wyjaśniła komisja w oświadczeniu. „Podobnie jak w przeszłości, moderator rozdzieli mniej więcej równe ilości czasu między dwoma mówcami w ciągu 90 minut. Czas poświęcony na jakiekolwiek przerwy zostanie zwrócony innemu kandydatowi”.

Kampanie Trumpa i Bidena były sprzeczne z tym, jak będzie przebiegać czwartkowa debata. Kampania Bidena często naciskała na wprowadzenie zmian w zasadach, podczas gdy zespół Trumpa opowiadał się za tym, aby zasady pozostały takie same.

„Po rozmowach z obiema kampaniami zdajemy sobie sprawę, że żadna z kampanii nie może być w pełni zadowolona z zapowiedzianych dzisiaj środków” – czytamy w oświadczeniu. „Można pomyśleć, że posuwają się za daleko, a może się wydawać, że nie posuwają się wystarczająco daleko. Jesteśmy zadowoleni, że te działania zapewniają właściwą równowagę i są w interesie narodu amerykańskiego, dla którego odbywają się te debaty”.

Kampania Trumpa zatrzasnęła decyzję, mówiąc, że jest to kolejny sposób, w jaki komisja może wesprzeć byłego wiceprezydenta Joe Bidena.

„Prezydent Trump jest zdeterminowany, aby debatować z Joe Bidenem, niezależnie od wprowadzonych w ostatniej chwili zmian zasad przez stronniczą komisję, w ich ostatniej próbie zapewnienia przewagi ich ulubionemu kandydatowi. To miała być debata na temat polityki zagranicznej, więc prezydent nadal nie może się doczekać, by zmusić Bidena do udzielenia odpowiedzi na najważniejsze pytanie, czy został skompromitowany przez Komunistyczną Partię Chin – powiedział w oświadczeniu kierownik kampanii Trumpa, Bill Stepien. Dlaczego Biden pozwolił swojemu synowi Hunterowi sprzedać do niego dostęp, gdy był wiceprezesem, i dlaczego były chińskie ustalenia dotyczące płatności dla samego Joe opracowane przez Huntera i jego pobieżnych partnerów? Jeśli media nie zadadzą Joe Bidenowi tych pytań, Prezydent to zrobi, a Biden nie będzie ucieczki ”.

Decyzja zapada po kampanii Trumpa wezwanej do zmiany tematów debaty. Ta debata została zapowiedziana jako debata na temat polityki zagranicznej, ale tematy są lekkie w odniesieniu do rzeczywistych obaw związanych z polityką zagraniczną, poinformowano w kampanii w poniedziałek. Ustalone tematy to „Walka z COVID-19”, „Amerykańskie rodziny”, „Rasa w Ameryce”, „Zmiany klimatu”, „Bezpieczeństwo narodowe” i „Przywództwo”.

Konserwatyści byli zaniepokojeni ostateczną moderatorką debaty, Kristen Welker z NBC, i jej obiektywizmem. Gdy ogłoszono, że została wybrana, dezaktywowała swoje konto na Twitterze. Później ujawniono, że ma głębokie powiązania z Partią Demokratyczną.

Druga i ostatnia debata prezydencka odbędzie się w czwartek o godzinie 21:00 czasu wschodniego w Nashville.

Ogromna różnica między starym „murem” a nowym murem, który buduje administrator Trumpa

Oto dlaczego republikanie w sądownictwie nie złamali żadnych zasad w głosowaniu na sędziego Barretta, ponieważ Demowie bojkotowali Reagan McCarthy

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: