NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USUNĘŁAM FILM Z NASZEGO DZIAŁU VIDEO OBUDŹ SIĘ POLSKO OBUDŹ SIĘ POLONIO I DODAŁAM OBSZERNY MATERIAŁ WRAZ Z VIDEO PL 22.10.2020r – JAKO WAŻNY ARTYKUŁ I POLECAM DO CZYTANIA ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Debata 2020 Trump – Biden – mikrofony kandydatów mogą być wyciszane – czy tak będzie??

OMAWIANY W VIDEO MATERIAŁ PONIŻEJ 

Komisja ds. Debat prezydenckich zapowiada zmianę przed czwartkową debatą

Komisja ds. Debat prezydenckich zapowiada zmianę przed czwartkową debatą

Źródło: AP Photo / Patrick Semansky

Komisja ds. Debat prezydenckich w poniedziałek ogłosiła zmianę w debacie końcowej, która odbędzie się w czwartek wieczorem. Mikrofony kandydatów będą wyciszane okresowo przez cały wieczór.

Debata ma zostać podzielona na sześć części po 15 minut każdy, łącznie 90 minut. Każdy kandydat będzie miał dwie minuty na udzielenie odpowiedzi na pytanie zaproponowane przez moderatora. Mikrofon przeciwnika zostanie wyciszony, gdy odpowiedzą, aby zapobiec przerwom. Po upływie dwóch minut mikrofony nie zostaną wyciszone, a „otwarta wymiana” może mieć miejsce, poinformował USA Today .

„W czasach poświęconych otwartej dyskusji Komisja ma nadzieję, że kandydaci będą szanować swój czas, co przyspieszy dyskurs obywatelski z korzyścią dla publiczności” – wyjaśniła komisja w oświadczeniu. „Podobnie jak w przeszłości, moderator rozdzieli mniej więcej równe ilości czasu między dwoma mówcami w ciągu 90 minut. Czas poświęcony na jakiekolwiek przerwy zostanie zwrócony innemu kandydatowi”.

Kampanie Trumpa i Bidena były sprzeczne z tym, jak będzie przebiegać czwartkowa debata. Kampania Bidena często naciskała na wprowadzenie zmian w zasadach, podczas gdy zespół Trumpa opowiadał się za tym, aby zasady pozostały takie same.

„Po rozmowach z obiema kampaniami zdajemy sobie sprawę, że żadna z kampanii nie może być w pełni zadowolona z zapowiedzianych dzisiaj środków” – czytamy w oświadczeniu. „Można pomyśleć, że posuwają się za daleko, a może się wydawać, że nie posuwają się wystarczająco daleko. Jesteśmy zadowoleni, że te działania zapewniają właściwą równowagę i są w interesie narodu amerykańskiego, dla którego odbywają się te debaty”.

Kampania Trumpa zatrzasnęła decyzję, mówiąc, że jest to kolejny sposób, w jaki komisja może wesprzeć byłego wiceprezydenta Joe Bidena.

„Prezydent Trump jest zdeterminowany, aby debatować z Joe Bidenem, niezależnie od wprowadzonych w ostatniej chwili zmian zasad przez stronniczą komisję, w ich ostatniej próbie zapewnienia przewagi ich ulubionemu kandydatowi. To miała być debata na temat polityki zagranicznej, więc prezydent nadal nie może się doczekać, by zmusić Bidena do udzielenia odpowiedzi na najważniejsze pytanie, czy został skompromitowany przez Komunistyczną Partię Chin – powiedział w oświadczeniu kierownik kampanii Trumpa, Bill Stepien. Dlaczego Biden pozwolił swojemu synowi Hunterowi sprzedać do niego dostęp, gdy był wiceprezesem, i dlaczego były chińskie ustalenia dotyczące płatności dla samego Joe opracowane przez Huntera i jego pobieżnych partnerów? Jeśli media nie zadadzą Joe Bidenowi tych pytań, Prezydent to zrobi, a Biden nie będzie ucieczki ”.

Decyzja zapada po kampanii Trumpa wezwanej do zmiany tematów debaty. Ta debata została zapowiedziana jako debata na temat polityki zagranicznej, ale tematy są lekkie w odniesieniu do rzeczywistych obaw związanych z polityką zagraniczną, poinformowano w kampanii w poniedziałek. Ustalone tematy to „Walka z COVID-19”, „Amerykańskie rodziny”, „Rasa w Ameryce”, „Zmiany klimatu”, „Bezpieczeństwo narodowe” i „Przywództwo”.

Konserwatyści byli zaniepokojeni ostateczną moderatorką debaty, Kristen Welker z NBC, i jej obiektywizmem. Gdy ogłoszono, że została wybrana, dezaktywowała swoje konto na Twitterze. Później ujawniono, że ma głębokie powiązania z Partią Demokratyczną.

Druga i ostatnia debata prezydencka odbędzie się w czwartek o godzinie 21:00 czasu wschodniego w Nashville.

Ogromna różnica między starym „murem” a nowym murem, który buduje administrator Trumpa

Oto dlaczego republikanie w sądownictwie nie złamali żadnych zasad w głosowaniu na sędziego Barretta, ponieważ Demowie bojkotowali Reagan McCarthy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: