NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE !! Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę „ Wielkiego resetu ” – Australia jest tego częścią ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Kanadyjczycy w Toronto, bez masek i wbrew przepisom ograniczającym spotkania na świeżym powietrzu do 25 osób, demonstrują przeciwko blokadom COVID na początku tego miesiąca.
Oszalałe o władzę premierzy, gubernatorzy i premierzy w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii mogą próbować przeforsować kolejny atak wirusa drugiej fali w stylu Dana Andrewsa w ramach projektu Gates-Rockefeller- Światowe Forum Ekonomiczne forsuje globalne szczepienia i Agendę 21 „nowa normalna / nowa gospodarka”.

Kanadyjskim politykom w pętli „planowania COVID” powiedziano ku swojemu przerażeniu plan totalitarnej odpowiedzi na międzynarodowy upadek gospodarczy, obejmujący ofertę rządu federalnego w celu wyeliminowania wszystkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.) przez MFW w ramach „programu World Debt Reset”.

W zamian dana osoba utraciłaby na zawsze własność jakiegokolwiek mienia i aktywów i wzięłaby udział w harmonogramie szczepień COVID-19 i COVID-21, który (rzekomo) pozwoliłby jednostkom na nieograniczone podróżowanie i życie, nawet przy pełnym zamknięciu, przez użycie dokumentu tożsamości ze zdjęciem zwanego Canada’s HealthPass.

Przerażający scenariusz pochodzi od demaskatora Liberalnej Partii Kanady (LPC) z Komitetu Planowania Strategicznego tej partii, który znajduje się pod kontrolą Kancelarii Premiera Kanady (PMO).
Mówi, że druga fala zostanie poddana testom pod koniec listopada.

Informator ostrzega przed „całkowitą i całkowitą wtórną blokadą znacznie surowszą niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej”, która ma potrwać do końca grudnia 2020 r. I początku stycznia 2021 r.

Podczas gdy w Australii rośnie presja ze strony sądów, protestów i niektórych mediów żądających zakończenia blokad, narracja o „śmiertelnym wirusie prześladuje cię” jest mocno podtrzymywana przez partie Partii Pracy, Zielonych, Koalicji i LNP, biurokrację zdrowia publicznego i większość media w tych samych krajach „Five Eyes”.

Niniejsza narracja przedstawia wirusa SARS-Cov2 lub „COVID-19” jako coś, czego należy unikać i ograniczać za wszelką cenę, pomimo powszechnej odporności i badań medycznych, które pokazują, że jest on śmiertelny dla mniej niż 1% (0,06%) osób, które są zainfekowany.

E-mail kanadyjskiego demaskatora został opublikowany przez kanadyjską alternatywną witrynę medialną The Canadian Report. Celowy wyciek informacji jest niezwykły, ponieważ jest to odpowiednik działań starszych członków Koalicji. Kanadyjska Partia Liberalna i premier Justin Trudeau jest odpowiednikiem Partii Zielonych i dużej części posłów z Partii Liberalnej, zielonewicowych feministek.

Kanadyjski PMO jest odzwierciedleniem Departamentu Premiera i Gabinetu w Canberze, który jest kierowany przez wysoko postawionych biurokratów i „doradzany” w sprawie COVID-19 przez Krajową Komisję Doradczą premiera Covid-19, którą Scott Morrison ogłosił 25 marca, po prostu dwa miesiące w plandemię.

Można by zapytać, dlaczego premier musiał ogłosić tak dużą prowizję tak wcześnie w utworze? Najwyraźniej była to część procesu nakreślonego przez graczy Event 201, w tym członkini komisji Jane Halton, szefową CEPI finansowanego przez Gates, aby pokierować plandemią w pożądanym kierunku, tj. Globalistycznym planie „Wielkiego Resetowania” przedstawionym przez świat Forum Ekonomiczne.

Zielonewicowy Guardian poinformował 11 sierpnia, że ​​Neville Power, szef Komisji, zwrócił się do „liderów biznesu, którzy chcieli, aby rząd wykorzystał odbudowę po pandemii do zablokowania niskoemisyjnej energii”.

Według Powera, jego organizacja nie zalecała „zielonego ożywienia jako takiego”, ale zwróciła się do rządu o zabezpieczenie nowych inwestycji w gazociągi w ramach zaleceń grupy roboczej ds. Produkcji. Ale jak wcześniej donosiła Cairns News, komisja ta dziwnie milczy na temat zniszczenia przez Dana Andrewsa wiktoriańskiego sektora małych przedsiębiorstw.

Informator powiedział, że „nie był zadowolony, ale muszę to zrobić, jako Kanadyjczyk i co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci.

„Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że około 30% członków komitetu nie jest zadowolonych z kierunku, w jakim to pójdzie Kanada, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują podążać dalej w kierunku swoich celów. Dali też jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma planowanych wyników ”.

Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące (zwróć uwagę na podobieństwa do Victorii):

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności i rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywany termin do listopada 2020 r.

– Spieszyć się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.

– Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. 

Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

– Całkowita i całkowita wtórna blokada (znacznie surowsza niż ograniczenia w pierwszej i drugiej fazie kroczącej). Przewidywany koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r.

– Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do programu powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywane do I kwartału 2021 r.

– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 r.

 – Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I – II kwartał 2021 r.

– Zaimplementowane zostaną rozszerzone ograniczenia dotyczące blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r. 

– Przejście jednostek do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

 – Przejście jednostek do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

– Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.

Informator powiedział, że członkowie komisji pytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi. „Powiedziano nam po prostu, że„ program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami.

„Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a otrzymana odpowiedź była bardzo niepokojąca.

„Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnić się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w badaniu leży w najlepszym interesie danej osoby.

„Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

„Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek”.

Informator powiedział, że gorąca dyskusja „przekroczyła wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem”.

„W końcu PMO zasugerowało, że cała agenda posunie się naprzód, bez względu na to, kto się z nią zgadza, czy nie, że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie narody będą miały podobne mapy drogowe i programy, które musimy Wykorzystaj sytuacje, które przed nami stoją, aby promować zmiany na większą skalę dla dobra wszystkich.

„Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili. Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że umieści Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości ”.

Redaktor: CAIRNS NEWS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “PILNE !! Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę „ Wielkiego resetu ” – Australia jest tego częścią ☀Autor Gabi☀

  1. Spieszyć się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.

    Robią to w brew woli ludzi „pieniądze również są wydawane w brew ich woli”

    To się zacznie obalanie rządów.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: