DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niekompetencja wysadzi PiS w powietrze – Adam Mazguła. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niekompetencja wysadzi PiS w powietrze.
W mojej miejscowości zwolniono wieloletniego prezesa spółki wodociągowej, bo pani przedszkolanka, która zna jakiegoś kacyka z PiS, musiała zająć jego miejsce. W Niemodlinie politolog Ziobry zastąpił wybitnego znawcę rybackiego fachu w Gospodarstwie Rybackim…
Takich przykładów jest tysiące. To jest moc PiS-u. Wysoko opłacana niekompetencja dowartościowuje matołków tej władzy, daje im tak wysokie wynagrodzenia, że nigdy tej niedouczonej grupie parafian nie byłyby dostępne. Ona zrzuca też odpowiedzialność na niższych urzędników, bo niekompetencja jedynie korzysta ze stanowiska, zajmuje je dla profitów i okazywania wierności partii.
Dziś, w czasie pandemii PiS dokonuje zderzenia z rzeczywistością.
Nie da się dać wysokich podwyżek i zatrudnić na stanowiskach lekarzy i pielęgniarek swoich historyków i awansować parafialnych meneli, bo chodzi o leczenie ludzi, a nie o zajmowanie wysokopłatnych stanowisk reprezentacyjnych.
Dlatego niekompetencja wysadza system Kaczyńskiego.
Na nic się zdaje agresja propagandowa, bo ludzie umierają i w obliczu dramatu, durniów oby jak najmniej.
Tymczasem rząd wymyślił budowanie szpitali polowych i to w miejscach kultowych, takich jak Stadion Narodowy. Tym samym sugerują, że nie istnieją wybudowane szpitale i stoją w Polsce, jako nieużytki. Jednak parafianie muszą zobaczyć w TVP, że władza robi wszystko, co się da, aby ratować Polaków. Próbują nawet zaangażować opozycję do odpowiedzialności za sytuację.
Niekompetencja wylewa się jednak ze wszystkich stron organizacji walki z pandemią.
Ministerstwo przekrętów finansowych na pandemii nie potrafi nawet zorganizować przepływu informacji o wolnych miejscach w szpitalach. Sanepid oparty na nierobach Kaczyńskiego, bo tam niewiele było obowiązków, co najwyżej wydawanie decyzji o wysokich karach administracyjnych, teraz dogorywa na zamęczonych pojedynczych fachowcach, których Kaczyński nie zdążył wymienić na swoich nieuków.
W centrach zarządzania kryzysowego pełnią dyżury tacy sami niekompetentni urzędnicy i funkcjonariusze. Nie panują oni nad niczym. Stanowią tylko źródło informacji dla rządzących, a nie koordynacji i podejmowania pilnych decyzji.
Nie ma lekarzy i pielęgniarek, których PiS wyrzucał z kraju. Odrzucał też karetki i sprzęt zakupiony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zamykał oddziały szpitalne i szkoły pielęgniarskie. W zamian zatrudniał kapelanów i pilnował przestrzegania klauzuli sumienia.
Gdzie są dzisiaj obrońcy życia z Ordo Iuris, dlaczego razem z kapelanami nie stoją przy łóżkach, ale nie z kropidłem, lecz z basenem i odkażalnikiem.
Dzisiaj, jeśli Polska jeszcze nie upadła na łopatki, to tylko dlatego, że istnieją pojedyncze organizacje, bohaterscy zaangażowani fachowcy, odpowiedzialni lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, samorządowcy, których nie zdążył zniszczyć PiS-walec dewastacji i ruiny.
Dziś Polska bałaganem stoi, bo w bałaganie, we mgle niekompetencji najlepiej sprawdza się PiS-burdel złodziejstwa, chamstwa i kłamstwa tej władzy. Oczywiście, w walce o dobro Polaków i ich rodzin.
Tym razem jednak chodzi o nasze zdrowie i życie. Dramat, który się rozgrywa, nie znosi idiotów na żadnych odpowiedzialnych stanowiskach.
Problem polega jednak na tym, że znowu musi zginąć jakaś część naszego społeczeństwa, aby Polacy zauważyli, jak daleko zostali oszukani i jak daleko partia rządząca wspierana przez kler oszukała ich jak nieświadome niczego dzieci.
PiS liczył na tłuste lata dojnej zmiany, okłamywania Polaków i siania między nich podziałów oraz nienawiści. Na budowanie nowej bogatej „łżeelity” „rasy panów”. Kaczyński cieszył się z pandemii i traktował ją, jako sprzymierzeńca utrzymywania obywateli w ryzach i wyprowadzania przy tej okazji kolejnych milionów złotych do kieszeni członków PiS-u.
Tymczasem okazało się, że nie da się do końca grać życiem i zdrowiem Polaków w autentycznej pandemii, kiedy potrzeba jest organizować i mobilizować społeczeństwo, a nie tylko oszukiwać.
Dlatego jestem przekonany, że pandemia wysadzi ten rząd niekompetencji PiS w powietrze.
Oby jak najszybciej.
Adam Mazguła
Za Facebook
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: