DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONAWIRUS W AUSTRII. MEDIA: RZĄD CHCE ZAKAZAĆ STOSOWANIA PRZYŁBIC ZAMIAST MASECZEK ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wszędzie w Austrii, gdzie wymagane jest używanie maseczki, tzw. przyłbice, czyli plastikowe osłony na twarz, nie będą już uznawane za ochronę. Rząd zamierza ich zakazać – wynika z informacji, do których dotarł austriacki dziennik „Kurier”.

Efekt ochronny przyłbic na twarzy jest już od dłuższego czasu kwestionowany: w jaki sposób zakrzywiona plastikowa płytka, która jest otwarta po bokach, u góry i u dołu, może powstrzymywać kropelki? Teraz rząd Austrii chce ich zakazać – pisze „Kurier”.

Wynika to z projektu nowej regulacji koronawirusowej, która powinna wejść w życie w piątek.

W tekście ustawy, do którego dotarli dziennikarze, w miejscach, w których jest mowa o osłanianiu ust i nosa, do terminu „zakrywające” dodano słowa „i ściśle przylegające”. I to prawdopodobnie dotyczy tylko klasycznej maseczki – pisze „Kurier”.

W wyjaśnieniach napisano, że przyłbice „nie mają efektu hamowania aerozolu, porównywalnego z klasycznymi maskami”. „Mechaniczne urządzenia ochronne, takie jak ‚przyłbice’ lub (tym bardziej) ‚mini przyłbice na twarz’, okazały się zatem nieodpowiednie do zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 i dlatego są teraz zakazane – dodano.

We wrześniu amerykańskie badania wykazały, że przyłbice zapewniały najmniejszą ochronę przed infekcją. Podczas symulacji przeprowadzonej przez naukowców stało się jasne, że wprawdzie osłona blokuje ruch do przodu kropelek podczas kaszlu i kichania, ale rozprzestrzeniają się one wokół niej.

W poniedziałek, kiedy rząd ogłosił nowe środki w walce z koronawirusem, nie było w nich mowy o zakazie korzystania z przyłbic, a jedynie o nowych ograniczeniach dotyczących imprez i prywatnych zgromadzeń.

W Austrii w ciągu ostatniej doby odnotowano 2435 nowych zakażeń koronawirusem, najwięcej od początku pandemii w tym kraju.

interia.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: