DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

DU PIOTR MÜLLER W KWARANTANNIE ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował w czwartek (22 października), że udaje się na kwarantannę w związku z tym, że miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. – Nie jest to polityk – powiedział w rozmowie z polsatnews.pl. Przekazał, że obecnie czuje się dobrze.

– Nie jestem zakażony koronawirusem. Od wczorajszego wieczora przebywam na kwarantannie, poddałem się samoizolacji, ponieważ miałem kontakt z osobą zakażoną – nie jest to polityk. Dziś lub jutro powinienem otrzymać formalną decyzję o skierowaniu na kwarantannę – powiedział polsatnews.pl Piotr Müller.

Pytany, czy w związku z tym premier Mateusz Morawiecki również udał się na kwarantannę, rzecznik rządu zaprzeczył.

Premier zakończył kwarantannę w niedzielę (18 października). Trafił na nią z powodu kontaktu z zakażonym funkcjonariuszem SOP. „Ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku, rodzina szczęśliwa, bo nareszcie się zobaczymy” – napisał wtedy Morawiecki.

Ponad 12 tys. nowych przypadków

W czwartek padł rekord liczby nowych przypadków koronawirusa w Polsce. W ciągu doby odnotowano 12 107 zakażeń i 168 zgonów w związku z COVID-19.

Liczba zakażonych w naszym kraju wzrosła tym samym do 214 686. Do tej pory z powodu COVID-19 zmarło 4019 pacjentów.

Polsat News
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: