DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rząd tylnymi drzwiami wprowadza PRZYMUS SZCZEPIEŃ? [VIDEO] ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixnio

Dr Marcin Masny ostrzega, że forsowane przez rząd zmiany mogą mieć na celu wprowadzenie przymusu szczepień na Covid-19. Ekspert ostrzega, że mowa o nieprzebadanym specyfiku.

– W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, która dzisiaj jest taka modna i tak mocno używana, jest artykuł 46a. […] „W przypadku wystąpienia stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego o charakterze i w rozmiarach przekraczających możliwości działania właściwych organów administracji rządowej i organów jednostek samorządu terytorialnego, Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, co następuje”. Co następuje, znajduje się w artykule 46b. „W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić” różne rzeczy, w tym, głosi ustawa w dotychczasowym kształcie, punkt czwarty: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie” – mówi dr Masny.

– I tutaj chcą nam dopisać punkt „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Nie tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie – podkreśla ekspert.

Według Masnego chodzi o to, by środki profilaktyczne i zabiegi – czyli nie tylko maseczki – można było zastosować przymusowo wobec nas wszystkich, nie tylko chorych i podejrzanych o zachorowanie (jak to jest obecnie, mimo, że praktyka wygląda inaczej). Przy odpowiedniej interpretacji można by podpiąć pod to przymus szczepień.

Ustawa o Samarytaninie wprowadza przymus szczepień na COVID

nczas.com

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: