DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  Dlaczego globaliści szukali DNA Nephilim? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

6 października 2020 roku prezydent USA Donald Trump powiedział dziennikarzom, że nakazał odtajnienie wszystkich materiałów dotyczących e-skandalu Hillary Clinton, byłej sekretarz stanu i kandydatki na prezydenta Stanów Zjednoczonych w wyborach w 2016 roku.

„Zezwoliłem na całkowite odtajnienie wszystkich dokumentów dotyczących jednej z największych zbrodni politycznych w historii Ameryki, rosyjskiej mistyfikacji. Dotyczy to również skandalu e-mailowego Hillary Clinton. Bez cięć! ” – napisał Trump na swoim Twitterze .

Jak zawsze i zwykle bywa z Trumpem – słowo nie odbiegało od aktu i korespondencja pani Clinton została zamieszczona w Internecie, z nielicznymi wyjątkami dotyczącymi dokumentów związanych z bezpieczeństwem narodowym. Oczywiście Amerykanie pospieszyli z przeczytaniem tego wszystkiego i na stronie 470 dokumentu znaleźli list o następującej treści:

Prośba o dokumenty dotyczące komnaty zmartwychwstania Gilgamesza, lokalizacji jego ciała i miejsca pochówku Nefilim.

Z biegiem lat, zarówno w Internecie, jak iw prasie, pojawiło się wiele doniesień od różnego rodzaju insiderów, którzy twierdzą, że globaliści i przedstawiciele różnych rodzajów mrocznych społeczeństw okultystycznych prowadzą pewnego rodzaju rytuały z artefaktami Egiptu i Mezopotamii.

Jednym z oczywistych przykładów takich rytuałów jest tak zwane „mauzoleum Lenina”, które jest wykonane dokładnie na obraz i podobieństwo zigguratów starożytnego Babilonu i piramid w Ameryce Środkowej:

Jak od dawna zakładają teoretycy spiskowi, takie praktyki są powszechne na całym świecie, a jeśli na początku ubiegłego wieku była to tylko starożytna magia, to pod koniec XX wieku magia przekształciła się w technomagię.

Babiloński król Gilgamesz, o którym wspomniano w liście, był nie tylko królem, ale jakimś rodzajem klonu stworzonego przez kosmitów. Chociaż język tekstów babilońskich jest raczej niejasny i, jak wielu wcześniej uważało, alegoryczny, w rzeczywistości biografia Gilgamesza mówi szczegółowo, jak „bogowie” zaślepili niezwykłe dziecko w klonotank, gdy opiekowali się nim w dzieciństwie, a następnie zabrali go do „niebiańskiego żelaznego miasta” , gdzie nauczali mądrości. Wysłano tam również dzieci elit babilońskich, które po ukończeniu studiów stały się założycielami klanów kapłanów. A ci księża dużo wiedzieli.

Na przykład Żydzi wynieśli Kabałę z Babilonu, a tak zwana „medycyna chińska” i „chińska astronomia” to także małe fragmenty wiedzy babilońskiej. Nawet pismo chińskie jest pismem klinowym babilońskim, modyfikowanym na przestrzeni wieków. I nic z powyższego, to znaczy ani Kabały, ani medycyny chińskiej, współcześni adepci nie mogą ani zrozumieć, ani w jakiś sposób naukowo wyjaśnić, chociaż są to tylko cienie tego, co wiedzieli babilońscy kapłani i byli w stanie zrobić.

Jednak wraz z pojawieniem się „Marsjan” na boisku, co nastąpiło nie później niż w Roswell, część elit amerykańskich, a potem globalnych, w jakiś sposób przyzwyczaiła się do wiedzy i technologii, których „Marsjanie” lub ich koledzy nauczyli Gilgamesza. Stopniowo niektóre z tych technologii zaczęły wchodzić na szerokie masy, ale wchodzą one z bardzo dużym opóźnieniem – z opóźnieniem 30 lub więcej lat. Na przykład klonowanie ludzi, jak mówią znawcy, zostało opanowane już w połowie lat siedemdziesiątych (druga minuta filmu):

A teraz, jeśli dodamy 2 i 2, to z jednej strony widzimy, że niektóre globalne struktury mogą klonować osobę przez pięćdziesiąt lat, z drugiej strony widzimy, że cała Sekretarz Stanu USA jest zdziwiona poszukiwaniem pochówków Nefilim, czyli stworzeń wynikające ze wspólnego pożycia kobiet, ludzi i aniołów. Co więcej, nie tylko anioły, ale także upadłe anioły.

Cóż, dlaczego szukali tych miejsc pochówku? Czy Clintonowie planowali poświęcić się archeologii po przejściu na emeryturę? Nauka języków i kultury Mezopotamii? A może był jakiś praktyczny cel, taki jak klonowanie Nephilim?

Nie ma innego wyjaśnienia tej prośby, ponieważ jedyną wartością w starożytnym pochówku mogą być pozostałości DNA pochowanych stworzeń. Jest oczywiście możliwe, że Clinton szukała zbroi kosmicznej i miotaczy, które zakopała wraz ze swoimi mistrzami, ale jest to mało prawdopodobne. Co więcej, elita planetarna od dawna ma fajne technologie i przetrwała cywilizację z poprzedniego cyklu.

Jedyne, co nie jest jasne, to czy Nephilim zostali znalezieni, czy nie, a jeśli zostali znalezieni, to czy udało im się ich sklonować? Jeśli tak, to wkrótce zobaczymy odpowiedź na to pytanie, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: