DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Sondaż: Olbrzymi spadek zaufania do polityków

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemal wszyscy politycy tracą w rankingu zaufania – wynika z sondażu IBRiS dla portalu Onet.pl. Polacy nadal jednak najbardziej ufają prezydentowi Andrzejowi Dudzie, premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i liderowi ruchu Polska 2050 Szymonowi Hołowni.

Zgodnie z październikowym sondażem Andrzej Duda otwiera ranking zaufania z pozytywną oceną od 42,3 proc. respondentów. To o 9,9 pkt proc. mniej w porównaniu do pomiaru wrześniowegoTo znaczący spadek, ale z rekordowego wyniku jaki polityk osiągnął miesiąc temu. W praktyce to powrót do poziomu obserwowanego w trakcie kampanii prezydenckiej – zwraca uwagę portal.

Drugie miejsce przypadło premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Szefowi rządu również ufa dużo mniej osób, bo 40 proc. badanych (spadek o 8,6 pkt proc.). W jego przypadku to najgorszy rezultat od stycznia, gdy osiągnął identyczny wynik – zaznaczono.

Na podium po raz pierwszy znalazł się lider ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia, który w tym miesiącu osiągnął 37,9 proc. wskazań in plus, czyli o 5,4 pkt proc. mniej niż w ubiegłym miesiącu.

Czwarte miejsce w październikowym rankingu zaufania zajął Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy ustąpił miejsca swojemu niedawnemu konkurentowi w wyborach prezydenckich, ponieważ stracił od niego dużo więcej. Lider nowego ruchu Wspólna Polska cieszy się zaufaniem 34,2 proc. pytanych przez IBRiS (spadek o 9,3 pkt proc.) – czytamy.

Jedynym politykiem, który zanotował wzrost zaufania jest wicepremier i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Ufa mu 31,6 proc. Polaków, co oznacza niewielki wzrost o 0,9 pkt proc.

Kaczyński znalazł się jednak niemal na czele rankingu nieufności – nie ufa mu 59,1 proc. respondentów. Przegonił go jedynie minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro, któremu nie ufa 62,5 proc.

Największy wzrost negatywnych ocen otrzymał wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin (o 8,6 pkt proc.). Nie ufa mu 55,5 proc. Polaków.

IBRiS przeprowadził sondaż dla Onetu metodą telefonicznych, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI) w dniach 16-17 października na reprezentatywnej ogólnopolskiej próbie 1100 badanych.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “(autor:LALA) – Sondaż: Olbrzymi spadek zaufania do polityków

 1. Bolesław P PIS „my lekarze, jesteśmy POWOŁANI, nie przymuszani, do leczenia chorych”

  zamiast „leczyć bez końca”, to wyleczcie ludzi by nie musieli wydawać pieniędzy o które wam chodzi (monopol na leczenie bez końca, udawanie że się kogoś leczy).

 2. „Koronawirus jest w odwrocie” – mówił premier Mateusz Morawiecki 1 lipca, gdy zachęcał wszystkich do pójścia na wybory. Dziennikarz podczas konferencji prasowej zapytał szefa rządu o te słowa. „Czy nie uważa pan, że powinien przeprosić Polaków?” – zwrócił się do premiera. Zdaniem Morawieckiego takie zdanie dotyczące koronawirusa wypowiedziane w lipcu było jednak uprawnione.

  „nie ma koronawirusa, i robią was w CH*** i robić będą”

  1. „chyba że jest, okłamał was i specjalnie naraził was na śmierć” a jest stosowane do tego odpowiednie prawo.
   „jeśli nie ma, to ludzie są przekupieni pieniędzmi na zamkniecie mordy i wykorzystują media do manipulacji. następny lot na księżyc w dziejach ludzkości w studiu nagraniowym”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: