DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Rząd chce zakazu wesel w całej Polsce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rząd chce wprowadzić całkowity zakaz organizacji wesel w całym kraju – ustalili dziennikarze RMF FM. To nowe ograniczenie, na które dziś ma zdecydować się rząd. Decyzja ma zapaść wieczorem, a ogłoszona jutro.

Wesela mają być zakazane, ponieważ sytuacja w związku z epidemią koronawirusa cały czas się pogarsza. Rząd chce więc ograniczyć imprezy. Kończy się także sezon weselny, więc to ograniczenie nie będzie szczególnie bolesne.

Obecnie wesela są zakazane tylko w czerwonych strefach. W żółtych dopuszczane są do maksymalnie 20 osób, ale bez zabawy tanecznej.

Oprócz tego rząd rozważa wprowadzenie dalszych ograniczeń w szkołach – tym razem dotyczących podstawówek. Obecnie w strefach czerwonych studenci oraz licealiści, natomiast te zasady mogą objąć także najstarsze klasy szkoły podstawowej.

Rząd zastanawia się także nad dalszymi ograniczeniami w kinach i teatrach, gdyż ich działalność obecnie i tak jest nieopłacalna.

Zgodnie z nowymi restrykcjami, od soboty 17 października, zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej lokale gastronomiczne mogą działać wyłącznie w godz. 6.00-21.00. Po godzinie 21 będą mogły wydawać posiłki tylko na wynos. Tylko co drugi stolik w restauracji czy barze będzie mógł być zajęty.

Zarówno w strefie żółtej, jak i czerwonej obostrzenia dotyczą również przemieszczania się transportem publicznym. W obu tych strefach zajętych może być 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. liczby wszystkich miejsc.

W obu strefach nieczynne są siłownie, baseny i aquaparki, a wydarzenia kulturalne mogą się odbywać przy maksymalnie 25 proc. widowni. Wydarzenia sportowe odbywają się bez publiczności.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: