DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) -Rolnicy znów blokują drogi. Na jakich trasach będą utrudnienia? [MAPA]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podobnie jak dwa tygodnie temu, dzisiaj rolnicy ponownie wyjadą na drogi w całej Polsce i będą protestować przeciwko tak zwanej „piątce Kaczyńskiego”. Kierowcy muszą spodziewać się blokad i spowolnienia ruchu. Utrudnienia wystąpią w ponad 200 miejscach kraju.

Rolnicy będą blokować zarówno drogi krajowe, jak i wojewódzkie.

Podobnie jak dwa tygodnie temu, na wielu trasach – z minimalną prędkością – będą się poruszać kolumny maszyn rolniczych.

Utrudnień należy spodziewać się m.in. na drodze krajowej numer 11 koło Poznania, a także na DK19 koło Radzynia Podlaskiego, czy DK8 pod Augustowem.

Z kolei pod Bartoszycami na Warmii rolnicy będą blokować skrzyżowanie dróg krajowych numer 51 i 57.

Protest rozpoczął się już na rondzie w Czarlinie w Pomorskiem. To droga krajowa numer 22 łącząca Starogard Gdański i Malbork.

Poniżej znajdziecie mapę z utrudnieniami, którą będziemy na bieżąco aktualizować.

Przypomnijmy, że 7 października protesty odbywały się we wszystkich regionach kraju: czasem były to typowe blokady, czasem powolne przejazdy kolumn traktorów, a czasem rolnicy spowalniali ruch, przechodząc przez pasy.

Protestujący domagają się, by rządzący zrezygnowali z dalszych prac nad ustawą o ochronie zwierząt.

Projekt zakłada m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra i wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych, ograniczenie uboju rytualnego tylko do potrzeb krajowych związków wyznaniowych czy zakaz trzymania psów na krótkich łańcuchach.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: