DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor miał 59 lat

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor znany m.in. z serialu „Świat według Kiepskich” miał 59 lat.

Nie żyje Dariusz Gnatowski, aktor filmowy, teatralny. Zmarł w szpitalu im. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat. Informację o śmierci aktora potwierdził w rozmowie z RMF FM Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Jak wynika z naszych informacji, Gnatowski miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.

Dariusz Gnatowski od lat chorował na cukrzycę

Popularność przyniosła Gnatowskiemu m.in. rola Arnolda Boczka, sąsiada Kiepskich w serialu „Świat według Kiepskich”.

Dariusz Gnatowski grał też w serialach „Na dobre i na złe” czy „Graczykowie”. W latach 80. występował na scenie w Starym Teatrze w Krakowie oraz w krakowskich teatrach: Ludowym i Stu.

Od wielu lat poważnie chorował, miał cukrzycę. Chętnie wspierał innych chorych. Grał m.in. w spektaklu „Słodki drań” o dyrygencie, który nie może poradzić sobie z chorobą. Jego bohater mówił: „Cukrzyca nie zachwyca, ale można z nią żyć”.

Cukrzyca nie boli, nie daje szczególnych objawów. Natomiast jej powikłania są dramatyczne – mówił w 2016 roku rozmowie z RMF FM Dariusz Gnatowski. Kiedyś podejrzewałem, że mam jakiś kłopot. Poszedłem do lekarza i dostałem tabletki. Nikt mi nie powiedział, że to jest choroba przewlekła, na którą trzeba leczyć się ciągle – opowiadał.

 Ja przez przypadek dowiedziałem się o chorobie. Czułem, że coś się dzieje i spotkałem się z moim przyjacielem lekarzem, który przyniósł glukometr, zbadał mi cukier i powiedział, że powinien wysłać mnie do szpitala. Udałem się tam, ustawiłem sobie leczenie i od tego „X lat” choroba zrobiła już spustoszenie w moim organizmie – opowiadał wtedy Dariusz Gnatowski. Właśnie w 2016 r. aktor wcielił się w rolę Świetnego Mikołaja i rozdawał prezenty słuchaczom RMF FM.

Dariusz Gnatowski był też współautorem książki „Dieta bez wyrzeczeń”, która miała przekonać jego fanów do zdrowego stylu życia.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: