DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

​JEDYNA KANDYDATKA NA RPO NIE BĘDZIE MOGŁA ZABRAĆ GŁOSU W SEJMIE ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W środę, 21 października, Sejm zagłosuje w sprawie nowego rzecznika praw obywatelskich. Jak poinformowała Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, jedyna kandydatka na to stanowisko, nie pozwolono jej zabrać głosu na sali plenarnej. Nagrała więc wystąpienie sprzed Sejmu.

Decyzja w sprawie rzecznika praw obywatelskich ma nastąpić podczas środowych głosowań zaplanowanych między godz. 18:30 a 20.

Przypomnijmy, że kadencja Adama Bodnara zakończyła się 9 września. Obecnie pełni obowiązki RPO do czasu wyboru następcy.

Kandydatów na to stanowisko, zgodnie z przepisami, można było zgłaszać do 10 sierpnia. Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, obecnie główna koordynatorka sądowych postępowań strategicznych w biurze RPO, okazała się jedyną zgłoszoną kandydatką na nowego rzecznika.

Popierana przez KO, Lewicę i 1050 organizacji społecznych Rudzińska-Bluszcz została negatywnie zaopiniowana przez sejmową komisję sprawiedliwości i praw człowieka. Teraz o losach tej kandydatury zadecyduje Sejm. Już wiadomo, że bez udziału samej zainteresowanej.

– Zwracam się do państwa sprzed budynku Sejmu, bo choć na sali plenarnej odbędzie się dziś głosowanie w sprawie powołania nowego rzecznika praw obywatelskich, nie pozwolono mi na zabranie głosu przed Wysoką Izbą – powiedziała Zuzanna Rudzińska-Bluszcz na nagraniu wideo.

– Nie pozwolono mi zrobić tego w środku, spróbuję na zewnątrz. Dlaczego? Dlatego, że jestem uparta i głęboko wierzę, że rzecznik praw obywatelskich powinien być uparty. Czasem nawet uparty na osioł – stwierdziła kandydatka.

– Nie da się walczyć o lepsze prawo, nie da się pomagać obywatelkom i obywatelom w ich sporach z nieubłaganym systemem, nie da się słuchać tych wszystkich historii, jeżeli nie jest się upartym. A ja przez ostatnie lata wysłuchałam setek smutnych historii. Historii o tym, jak państwo zawiodło – podkreśliła Rudzińska-Bluszcz.

Kandydatka na RPO przekonuje, że wielu takim osobom udało się w ostatnich latach pomóc dzięki interwencji biura rzecznika.

– Od lat pomagam – ja i 300 wspaniałych pracowników biura RPO – ludziom, którzy doszli do ściany – wskazała.

– Teraz posłowie i senatorowie mają władzę, by pomóc zwyczajnym ludziom, wybierając jak najszybciej nowego rzecznika – dodała Zuzanna Rudzińska-Bluszcz.

Całe wystąpienie kandydatki można zobaczyć w jej poście na Facebooku

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: