NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Wyrzutnia dronów-samobójców – nowa broń Chińczyków ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Chińska Akademia Elektroniki i Technologii Informacyjnych opublikowała film, który przedstawia nową, przerażającą broń.

Chińczycy zaczęli rozwijać zupełnie nowy rodzaj broni, który opiera się o konstrukcje bezzałogowe, czyli po prostu drony. Całość działa w oparciu o ciężarówkę, która jest w stanie wystrzelić w powietrze rój wybuchowych dronów. Udostępniony film pokazuje również, iż drony są zdalnie kierowane z urządzenia podobnego do tabletu. Jeden z pracowników Armii-Ludowo Wyzwoleńczej w anonimowym przekazie dla South China Morning Post przekazał, iż ciężarówka z wyrzutnią dronów została oddana do użytku w ramach rządowej strategii wojskowo cywilnej zakładającej wykorzystanie bezzałogowych pojazdów.

Cała konstrukcja jest jeszcze w trakcie rozwoju, a niektóre problemy techniczne nie zostały rozwiązane przez Chińczyków. Jednym z kluczowych problemów jest sposób komunikacji i sposób, w jaki można powstrzymać całą maszynę przed działaniem. Wojsko odkryło, iż algorytmy sztucznej inteligencji, które obsługują rój dronów działają zbyt wolno. W międzyczasie, The Times poinformował, iż drony są przeznaczone do atakowania żołnierzy, czołgów oraz innych pojazdów opancerzonych. To nie pierwszy raz, kiedy CAEIT przeprowadza tego typu testy.

Po wystrzeleniu drona /YouTube

Po wystrzeleniu drona /YouTube

South China Morning Post twierdzi, iż bezzałogowe statki powietrzne wystrzeliwane przez Chińczyków wydają się podobne do CH-901, pierwszego w Chinach taktycznego drona szturmowego, który waży 9 kilogramów i posiada 1,2 metra długości. Cała konstrukcja może latać z prędkością 150 km/h.

Cały dron może także latać około 120 minut w powietrzu przed detonacją. Na ten moment nie wiadomo dokładnie, do czego mają służyć nowe drony Chińczyków i czy inne kraje powinny już zacząć się martwić. Tego typu konstrukcję, szczególnie w dużym skupisku mogą jednak zredefiniować walkę powietrzną.

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: