DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RADOM: 200 MIEJSC DLA PACJENTÓW Z COVID-19 W SZPITALU PRZY UL. TOCHTERMANA ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Radomski Szpital Specjalistyczny przygotowuje 200 miejsc dla pacjentów z COVID-19. Chorzy umieszczeni będą na oddziałach, z których sukcesywnie wypisywani są pacjenci leczeni na inne schorzenia – poinformowała we wtorek rzeczniczka szpitala Elżbieta Cieślak.

Zgodnie z decyzją wojewody mazowieckiego Radomski Szpital Specjalistyczny (RSS) przy ul. Tochtermana ma przygotować 200 łóżek, w tym 10 intensywnej terapii, dla potrzeb pacjentów z potwierdzonym COVID-19.

Cieślak przekazała, że w tym celu zaadaptowane zostaną pomieszczenia większości dotychczasowych oddziałów – m.in. wewnętrznego, kardiologicznego, neurologicznego, udarowego, anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, ortopedii czy pediatrii.

– Na te oddziały przyjęcia zostały wstrzymane, a dotychczasowi pacjenci są sukcesywnie wypisywani albo do domu – jeśli ich stan zdrowia na to pozwala, albo są przewożeni do innych szpitali. Część trafiła już do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu i do lecznic w Kozienicach i Nowym Mieście nad Pilicą – poinformowała Cieślak.

Normalnie działają cztery oddziały

We wtorek w RSS przebywało ok. 150 pacjentów. W szpitalu leczonych było prawie 50 chorych na COVID-19.

– Karetki przywożą do nas nie tylko pacjentów z Radomia i regionu radomskiego, ale też z innych miast woj. mazowieckiego, m.in. z Warszawy czy z Siedlec – zaznaczyła rzeczniczka.

Cieślak podkreśliła, że w szpitalu przy ul. Tochtermana normalnie działają i przyjmują pacjentów cztery oddziały: ginekologiczno-położniczy, neonatologiczny, oddział dializ z odcinkiem nefrologii i dermatologia.

Radom jest w żółtej strefie, a pow. radomski w czerwonej. Jak poinformowała we wtorek w komunikacie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu, ostatniej doby u 62 osób potwierdzono zakażenie koronawirusem.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: