DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  Program dobrowolnych odejść w Poczcie Polskiej. Znamy szczegóły ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dobrowolne odejścia w Poczcie Polskiej. Zarząd spółki podjął uchwałę i zdradził szczegóły programu, money.pl dotarł do pisma rozsyłanego do związkowców.

Rusza program dobrowolnych odejść w Poczcie Polskiej

(East News)
Rusza program dobrowolnych odejść w Poczcie Polskiej

Poczta Polska wprowadza program dobrowolnych odejść (PDO). Money.pl dotarł do pisma, które trafiło już w ręce związkowców. Poczta przygotowuje się do redukcji etatów, pracownicy, którzy zostaną zakwalifikowani do PDO, dostaną odprawy.

Wysokość odpraw będzie uzależniona od stażu pracy. Jeśli pracownik był zatrudniony w PP krócej niż 2 lata będzie to równowartość jednomiesięcznego wynagrodzenia, równowartość dwumiesięcznego wynagrodzenia będzie przysługiwała pracownikom zatrudnionym w spółce od 2 do 8 lat, a trzymiesięcznego wynagrodzenia – jeżeli uprawniony do PDO był zatrudniony ponad 8 lat.

„15 października, w związku z redukcją zatrudnienia w 2020 roku, zarząd Poczty Polskiej podjął uchwałę w sprawie wprowadzenia regulaminu Programu Dobrowolnych Odejść w Poczcie Polskiej S.A.” – czytamy w uchwale zarządu PP.

Kto może liczyć na odprawę? Jak czytamy w uchwale: „osobą uprawnioną do skorzystania z PDO jest osoba zaliczona do grupy zawodowej zarządzanie, wsparcie sprzedaży, wsparcie operacji eksploatacyjnych, wsparcie funkcjonalne lub osoba zatrudniona w spółce, bez względu na grupę zawodową, posiadająca inne źródło utrzymania”.

Wnioski o przystąpienie do programu pracownicy Poczty Polskiej będą mogli składać od 1 listopada do 30 listopada 2020 r.

Jeśli pracownik złożył wypowiedzenie jeszcze przed pojawieniem się PDO, nie może już liczyć na dodatkowe pieniądze. Jednak osoby uprawnione do emerytury lub tuż przed emeryturą, które jeszcze nie złożyły wypowiedzenia, mogą odejść w ramach PDO.

Program to odpowiedź Poczty na problemy finansowe w związku z pandemią – oficjalnie. W kuluarach pracownicy winą za kiepską kondycję firmy obarczają osoby odpowiedzialne za nieodbyte wybory i zawieranie niekorzystnych umów – o czym w money.pl pisaliśmy już pod koniec września.

W razie podpisania PDO pracownicy mogą liczyć na rekompensatę, odprawę emerytalną i okres wypowiedzenia, które gwarantują im pokaźny, choć jednorazowy zastrzyk gotówki.

Wzięcie udziału w „PDO” jest dobrowolne i wiąże się z uzyskaniem zgody od bezpośredniego przełożonego. Ostateczną decyzję w przypadku każdego „podania” podejmuje dyrektor zarządzający Pionem Kapitału Ludzkiego danego regionu.

Źródło:

money.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: