DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Lekarka z Rudy Śląskiej ostro mówi: Gdy jakiś idiota powie, że wirusa nie ma, to jakby mnie uderzył w twarz ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ada Rozewicz, ceniona lekarka rodzinna z Rudy Śląskiej, szefowa przychodni Szpakmed na Goduli, zamieściła post na Facebooku, w którym tłumaczy się ze swojego „braku zaangażowania”. – Zabrakło im zaangażowania, tak twierdzą niektórzy mówiąc o pracownikach służby zdrowia – pisze dr Rozewicz. – Nie mam nic do dodania na własne usprawiedliwienie. Przepraszam, zabrakło mi zaangażowania. Pracuję zbyt mało, zbyt krótko. W minione dni nie wracałam do domu przed dwudziestą trzecią, a mogłabym pracować jeszcze po północy – dodaje.

Ada Rozewicz jest doktorem nauk medycznych z Rudy Śląskiej, specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Pracuje w przychodni Szpakmed. Jest tam dyrektorem ds. medycznych i kierownikiem Oddziału Szpakmed – Godula. W 2019 r. w plebiscycie „Dziennika Zachodniego” Hipokrates zdobyła I miejsce w kategorii „lekarz rodzinny” w Rudzie Śląskiej. Prowadzi również zajęcia na jednej z katowickich uczelni.

Za zgodą Ady Rozewicz, publikujemy całą treść posta, zamieszczonego przez nią na Facebooku w sobotę 17.10 2020.

„Zabrakło im zaangażowania, tak twierdzą niektórzy mówiąc o pracownikach służby zdrowia.
Nie mam nic do dodania na własne usprawiedliwienie.
Przepraszam, zabrakło mi zaangażowania.
Pracuję zbyt mało, zbyt krótko. W minione dni nie wracałam do domu przed dwudziestą trzecią, a mogłabym pracować jeszcze po północy. Tak, zabrakło mi zaangażowania.

W piątek przywitałam cudokoty nie tak późno, jak na standardy tego tygodnia, przed dwudziestą drugą.
Wcześniej udałam się na wizytę do młodego mężczyzny z długotrwałą temperaturą, kaszlem, niewielkimi dusznościami.
Wiem co myślą durnie, przecież to objawy grypy, czemu więc „szaleję”. Covid to podstępny wirus/gad oszukuje, by nagle zaatakować, nie nie ! Nie tym razem, nie oszukasz mnie, gadzie.

Jacek Sasin podważył zaangażowanie lekarzy. Co na to internauci? Zobacz memy.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Jacek Sasin wątpi w zaangażowanie lekarzy. Nawet nie przeprosil

Wczoraj rano zmarł mi pacjent. Ktoś kogo bardzo szanowałam i ceniłam, dobry i mądry człowiek. Niemal cały czas o nim myślę. Tego młodego mężczyzny o grypopodobnych objawach nie zamierzam stracić.

Jak wspomniałam, pojechałam do niego późnym wieczorem na wizytę, zebrałam wywiad, zbadałam klinicznie, nie tak ciężki, badam dodatkowo saturację. Pulsoksymetr prawdę powie, nie pozwalam się chorobie oszukać. Wezwałam pogotowie, ciekawe gdzie go zawiozą, pewno tam, gdzie będą wolne miejsca. Nie czekałam zbyt długo.

Miałam szczęście. Karetki jeżdżą po całym Śląsku, by znaleźć wolne łóżko w szpitalu, mogłam czekać długo.
Brakuje karetek, lekarzy, pielęgniarek, ratowników, miejsc w szpitalach, oczywiście to wina nas, personelu medycznego, brak nam zaangażowania.

Nim zabrali chorego, chwilę z nimi rozmawiałam, mają najlepszy ogląd tego, co się dzieje. Jeżdżą po wszystkich ośrodkach.

dziennik.zachodni.pl

""
10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Lekarka z Rudy Śląskiej ostro mówi: Gdy jakiś idiota powie, że wirusa nie ma, to jakby mnie uderzył w twarz ☀Autor Gabi☀

  1. „wirus jest” „Może raczej chcą powiedzieć że są niewykształconymi idiotami którzy stwierdzili od niedawna że to co nas zabija od tysiącleci, to koronawirus”

  2. „wirus jest”. „Może raczej chcą powiedzieć, jesteśmy niewykształconymi idiotami którzy nagle zauważyli że od kilkutysiecy lat coś nas zabiją. A to coś to KORONAWIRUS.”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: