DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONAWIRUS W POLSCE. SEJM PRZERYWA OBRADY. REAKCJE POLITYKÓW ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Totalna obstrukcja kosztem zdrowia Polaków”. „Marszałek Terlecki kłamie, że opozycja chce zablokować ustawę”. Wtorkowe (20 października) wydarzenia w Sejmie wywołały lawinę komentarzy.

Przypomnijmy, że Sejm nieoczekiwanie przerwał obrady do środy (21 października), do godz. 9. Stało się to po tym, jak opozycja wygrała głosowanie nad wnioskiem formalnym KO o odroczenie obrad o jeden dzień. Cezary Tomczyk (KO) argumentował wniosek tym, że projekt ustawy covidowej PiS wpłynął późnym wieczorem w poniedziałek i posłowie nie mieli szansy się z nim dokładnie zapoznać.

Projekt, o którym mowa, dotyczy m.in. nakazu noszenia maseczek przez osoby zdrowe, wydłużenia okresu realizacji recept na leki, które są obecnie niedostępne, wzmocnienia kompetencji wojewódzkiego koordynatora ratownictwa medycznego, wyłączenia odpowiedzialności karnej za określone czyny, popełniane przez osoby wykonujące zawód medyczny, gdy działania lecznicze są podejmowane w celu zwalczania epidemii COVID-19.

Jak nieoczekiwane przerwanie obrad komentowali politycy?

„Jeśli nie możesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj. Politykierstwo wygrało dziś ze zdrowiem” – napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski.

„Mieć ponad 9 tys. zakażeń i wyprawiać takie rzeczy? Nie przygotować na czas jednej ustawy, nie zagłosować, przegrać głosowanie i szczuć na opozycję? Genialne. Odważny jest obóz władzy. Ludzie tego nie wytrzymają” – to z kolei komentarz Pawła Kowala (KO).

„PO odniosła sukces w szkodzeniu Polakom. Składają wnioski formalne o przerwę – zwyczajowa obstrukcja. Tym razem wniosek przeszedł. Opóźnili pracę nad ustawą o przeciwdziałaniu covid. M.in. na temat obowiązkowego noszenia maseczek. Totalna obstrukcja kosztem zdrowia Polaków” – zarzuca opozycji Joanna Lichocka (PiS).

„Przegłosowaliśmy odroczenie obrad Sejmu do jutra, a wkurzony marszałek Terlecki uznaje to za obstrukcję. Kłamie, że opozycja chce zablokować ustawę. Opozycja chce do jutra mieć czas, żeby dobrze poznać ustawę” – przekonuje posłanka Maria Janyska (KO).

„Opozycja kompletnie pogubiona w tak wyjątkowo trudnym czasie. Brutalna prawda” – przekonuje wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

„Terlecki i PiS niech się pogodzą, że przegrali głosowanie” – radzi Barbara Nowacka (KO).

„Marszałek Terlecki zrugał KO za to, że śmiała wygrać głosowanie” – kpi Bartłomiej Sienkiewicz (KO).

Co na to sam Terlecki? – Mam nadzieję, że Polacy zrozumieją, że opozycja totalna jest opozycją, której jedynym celem jest przewrócenie porządku, ładu w państwie, opóźnienie działań przeciwko pandemii, utrudnienie pracy odpowiednich służb, w tym służb medycznych – skomentował na gorąco już po ogłoszeniu jednodniowej przerwy w obradach.

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: