DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Koronawirus w Polsce. Mariusz Błaszczak: Żołnierze we wszystkich punktach pobrań w Polsce „

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Żołnierze będą pobierali próbki do badań na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 we wszystkich punktach w Polsce – poinformował we wtorek 20 października szef MON Mariusz Błaszczak. Zapewnił, że wojskowi mają do tego odpowiednie przeszkolenie.

 

„Żołnierze będą pobierali próbki do badań na obecność koronawirusa we wszystkich punktach w Polsce. Wojskowi mają odpowiednie przeszkolenie i sprawdzili się podczas pierwszej fali epidemii. Tylko dziś w walkę z koronawirusem zaangażowanych jest 2415 żołnierzy” – napisał we wtorek na Twitterze Błaszczak.

Wczoraj przedstawiciele rządu informowali, że w punktach drive-thru, gdzie są pobierane wymazy od osób podejrzanych o zakażenie koronawirusem, zamiast personelu medycznego będa pracowali przeszkoleni żołnierze. „To nie jest skomplikowana czynność, by wymaz pobrać” – zaznaczył Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia. „Tak, więc pewna grupa medyków zostanie uwolniona do swoich czynności w szpitalach. Tutaj zastąpi ich wojsko” – powiedział. Przypomniał, że w mobilnych grupach do pobierania wymazów, dużo wymazów już wojsko pobierało.

Ministerstwo Zdrowia podało we wtorek, że w Polsce stwierdzono 9291 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 107 kolejnych osób. Łącznie od początku epidemii potwierdzono obecność koronawirusa u 192 539 osób. Zmarło 3721 chorych.

zrodlo:https://wydarzenia.interia.pl

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: