DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONAWIRUS. KONTROWERSYJNY EKSPERYMENT W WIELKIEJ BRYTANII ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Brytyjscy badacze celowo zakażą zdrowych ochotników koronawirusem, by przyspieszyć badania nad szczepionką – informuje agencja AP.

Eksperyment, który budzi spore kontrowersje, przeprowadzi Imperial College London we współpracy z rządem, państwową służbą zdrowia (NHS) i prywatną firmą hVivo.

W eksperymencie zakażeni koronawirusem zostaną zdrowi ochotnicy w wieku od 18 do 30 lat. Uwaga – z komunikatu wynika, że na początku uczestnicy nie będą szczepieni przeciwko koronawirusowi.

Co badacze chcą osiągnąć w ten sposób? Jak tłumaczą, eksperyment ma pozwolić na ustalenie minimalnej dawki koronawirusa, która wywołuje chorobę. Naukowcy będą również wnikliwie obserwować reakcję układu immunologicznego na SARS-CoV-2. Dopiero później w ten sam sposób ma być sprawdzana reakcja na potencjalne szczepionki przeciwko koronawirusowi, w tym trwałość wytworzonej w ten sposób odporności. Eksperyment będzie także badał skuteczność testowanych leków na COVID-19.

– Świadome zakażanie ochotników patogenem to nigdy nie jest coś, co przychodzi łatwo. Jednak takie badania mają ogromną wartość poznawczą, nawet w przypadku choroby tak dokładnie analizowanej jak COVID-19 – wyjaśnia Peter Openshaw, współautor eksperymentu.

Jak podaje AP, brytyjski rząd zamierza zainwestować to badanie ponad 33 miliony funtów.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: