DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AKTUALIZACJA: JUZ 19.10.2020r opublikowałam pierwszą informację o ucieczce Zbyszka Stonogi Zbigniew Stonoga uciekł do Norwegii i ubiega się o azyl. Prosi o pomoc Polonię: Jestem bezdomny VIDEO ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zbigniew Stonoga uciekł do Norwegii i ubiega się o azyl. Prosi o pomoc Polonię: Jestem bezdomny

Dodano: 19.10.2020r wczoraj 21.45  
Zbigniew Stonoga wyjechał do Norwegii po tym jak w zeszły czwartek został zatrzymany przez policję i usłyszał prokuratorskie zarzuty, a sąd nie zgodził się na jego aresztowanie. Teraz kontrowersyjny biznesmen chce prosić norweskie władze o azyl. O pomoc zwrócił się również do lokalnej Polonii.

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga po tym, jak w ubiegły czwartek został zatrzymany przez policję, a sąd oddalił wniosek o jego aresztowanie, wyjechał do Norwegii. Zamierza złożyć w tym kraju wniosek o azyl polityczny.

W związku z fałszywymi oskarżeniami prokuratur na terenie całej Polski, które nie znajdowały elementarnych walorów dowodowych oskarżeń kierowanych wraz z wnioskami o kolejne aresztowania postanowiłem zabezpieczyć swoje prawo do życia i wyjechałem do Norwegii którą jutro rano poproszę o azyl polityczny” – poinformował Stonoga w umieszczonym na Facebooku oświadczeniu. „ Systemowe opluwanie mnie przez media rządowe, kryminalizowania życia mojej rodziny i mnie samego pozostaje zbrodnią przeciwko życiu, zdrowiu i rodzinie. 131 wyroków uniewinniających na przestrzeni ostatnich 26 lat oraz lata spędzone w więzieniach winny być przestrogą dla każdego Człowieka Wolności że polskie władze są aspołecznym marginesem który zniszczy każde życie zagrażające patologii polskiego życia publicznego” – dodał.

Stonoga prosi o pomoc Polonię. „Jestem bezdomny”

Biznesmen o pomoc poprosił również norweską Polonię, bo jak sam twierdzi, nie ma gdzie spędzić obowiązkowej 10-dniowej kwarantanny.

Zwracam się do Polonii w Oslo. Potrzebuję Waszej pomocy – jestem bezdomny. Muszę gdzieś odbyć 10 dniową kwarantannę” – napisał na Facebooku.

Zatrzymanie Zbigniewa Stonogi

Zbigniew Stonoga został zatrzymany w czwartek 15 października. Prokuratura oskarża go o przywłaszczenie w okresie od października do grudnia 2019 roku pieniędzy w kwocie 253 tys. zł i działanie na szkodę prowadzonej przez siebie fundacji, pranie pieniędzy i uczynienie sobie ze środków fundacji źródła dochodu. Stonoga konsekwentnie zaprzecza stawianym mu zarzutom i twierdzi, że jest niewinny.

Prokuratura konsekwentnie nazywa oskarżonego Zbigniewem S., kiedy ten przekonuje o swojej niewinności i wielokrotnie oświadczał na swoim Facebooku, że „nazywa się Zbigniew Stonoga, a nie Zbigniew S”. i „nie życzy sobie zakrywania jego twarzy” przez media.

Sąd w Lublinie oddalił wniosek prokuratury o aresztowanie kontrowersyjnego biznesmena.

wprost.pl

Stonoga uciekł z Polski? „W sensie formalnym nie jest poszukiwany”

Zbigniew Stonoga
Zbigniew Stonoga / Facebook
Zbigniew Stonoga informuje, że wyjechał z Polski. Rzeczniczka Centralnego Biura Śledczego Policji powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że biznesmen nie ma statusu osoby poszukiwanej.

Stonoga, jeden z bohaterów tak zwanej afery podsłuchowej, poinformował na Facebooku, że odlatuje „do bezpiecznego państwa poza Europą”, oddalonego o kilkanaście godzin lotu. Zadeklarował, że „gra o wolną Polskę i skuteczne wyniszczenie złodziei z Wiejskiej”.

Przedwczoraj Prokuratura Apelacyjna Warszawie wszczęła postępowanie przygotowawcze w sprawie Stonogi i wydała między innymi postanowienie o jego zatrzymaniu oraz przeszukaniu mieszkania. Biznesmen nie został jednak zatrzymany, gdyż nie było go w domu.

Postępowanie dotyczy podejrzenia korupcji w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Poprzednio zatrzymano Stonogę w czerwcu, po tym, jak upublicznił akta śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej. Doprowadziło to do dymisji marszałka Sejmu i kilku ministrów. Zbigniew Stonoga został zwolniony po przedstawieniu mu zarzutu.

Rzeczniczka Centralnego Biura Śledczego Policji, Katarzyna Balcer, powiedziała, że na razie nie można mówić, iż Stonoga uciekł. Wyjaśniła, że w piątek funkcjonariusze nie zastali Stonogi w domu. Pozostawili mu więc wezwanie do stawienia się jutro w warszawskiej Prokuraturze Apelacyjnej.

Katarzyna Balcer powiedziała, że Stonoga mógł wcześniej zaplanować wyjazd. Podkreśliła, że w sensie formalnym nie jest on poszukiwany, a więc policja go nie ściga. Rzeczniczka dodała, że o dalszych działaniach w sprawie Stonogi zdecyduje prokurator.

Stonoga uciekł z Polski? „Odlatuję do bezpiecznego państwa poza Europą”

Newspix FOT. ARTUR PODLEWSKI
Zbigniew Stonoga informuje, że wyjechał z Polski. Rzeczniczka Centralnego Biura Śledczego Policji powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że biznesmen nie ma statusu osoby poszukiwanej.

Stonoga, jeden z bohaterów tak zwanej afery podsłuchowej, poinformował na Facebooku, że odlatuje „do bezpiecznego państwa poza Europą”, oddalonego o kilkanaście godzin lotu. Zadeklarował, że „gra o wolną Polskę i skuteczne wyniszczenie złodziei z Wiejskiej”.

Przedwczoraj Prokuratura Apelacyjna w Warszawie wszczęła postępowanie przygotowawcze w sprawie Stonogi i wydała między innymi postanowienie o jego zatrzymaniu oraz przeszukaniu mieszkania. Biznesmen nie został jednak zatrzymany, gdyż nie było go w domu. Postępowanie dotyczy podejrzenia korupcji w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Poprzednio zatrzymano Stonogę w czerwcu, po tym, jak upublicznił akta śledztwa dotyczącego afery podsłuchowej. Doprowadziło to do dymisji marszałka Sejmu i kilku ministrów. Zbigniew Stonoga został zwolniony po przedstawieniu mu zarzutu.

Rzeczniczka Centralnego Biura Śledczego Policji, Katarzyna Balcer, powiedziała, że na razie nie można mówić, iż Stonoga uciekł. Wyjaśniła, że w piątek funkcjonariusze nie zastali Stonogi w domu. Pozostawili mu więc wezwanie do stawienia się jutro w warszawskiej Prokuraturze Apelacyjnej. Katarzyna Balcer powiedziała, że Stonoga mógł wcześniej zaplanować wyjazd. Podkreśliła, że w sensie formalnym nie jest on poszukiwany, a więc policja go nie ściga. Rzeczniczka dodała, że o dalszych działaniach w sprawie Stonogi zdecyduje prokurator.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “AKTUALIZACJA: JUZ 19.10.2020r opublikowałam pierwszą informację o ucieczce Zbyszka Stonogi Zbigniew Stonoga uciekł do Norwegii i ubiega się o azyl. Prosi o pomoc Polonię: Jestem bezdomny VIDEO ☀Autor Gabi☀

  1. Stonoga to Fałszywa Flaga!

    Czy ktoś kiedykolwiek słyszał żeby zajął się on aferą SKOK Wołomin?
    Ludzie prosili go o pomoc wielokrotnie – jak grochem o ścianę!

    Kawał tchórza i śmiecia!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: