NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

  Zalecane wartości ekspozycji na pola elektromagnetyczne na podstawie dokumentu EUROPAEM ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kilka lat temu powstał dokument EUROPAEM PEM Zalecenia 2016 w celu prewencji, diagnozy oraz leczenia problemów zdrowotnych oraz dolegliwości związanych z polami elektromagnetycznymi (EUROPAEM EMF Guideline 2016 for the prevention, diagnosis and treatment of EMF-related health problems and illnesses.)

Dokument EUROPAEM jest doskonałym podsumowaniem wielu badań odnośnie negatywnych skutków pól elektromagnetycznych, powszechnie cytowanym oraz obecnym na wielu medycznych stronach wraz z innymi badaniami jak researchgate.net czy pubmed. W tym artykule skupimy się jednak na poradach odnośnie zalecanych przez EUROPAEM wartości ekspozycji na poszczególne rodzaje pól. Jest to niezwykle przydatne badając dane środowisko pracy czy przestrzeń domową.

Zalecenia EUROPAEM odnośnie pól magnetycznych ELF (extremely low frequency)
W miejscach, gdzie ludzie przebywają powyżej 4 godzin powinno się minimalizować ekspozycję na pola niskich częstotliwości najbardziej jak to możliwe, również poniżej przedstawionych wartości zalecanych. Zakres częstotliwości: 50/60 Hz sieci elektroenergetycznej.

Odnośnie pól magnetycznych widać, że zalecaną wartością maksymalną to 1000 nano Tesli, ale średnio nie powinno to być wyżej niż 100 nT. Dla osób szczególnie wrażliwych powinno to być 30 nT czy 300 nT. Takie pola można zmierzyć miernikami gigahertz solutions i zwykle powstają z kabli, silników oraz urządzeń elektrycznych.

Zalecenia EUROPAEM odnośnie pól elektrycznych ELF (Extremely low frequency)
Maksymalne ekspozycje dla osób przebywających w sąsiedztwie pól elektrycznych powyżej 4 godzin, z zaznaczeniem, że im mniejsze wartości tym lepiej. W poniższej tabelce widać, że ekspozycja dzienna powinna być w polu maksymalnie 10 V/m, nocna maksymalnie 1 V/m. Osoby wrażliwe nie więcej niż 0.3 V/m. Pola elektryczne występują z urządzeń elektrycznych, w szczególności z kabli zasilających, ściennych itd. Warto wspomnieć że przykładowo sam zasilacz oraz kabel zasilający do komputera może emitować pole w setkach V/m, a często znajdują się w naszym sąsiedztwie. Inne potencjalne źródła: laptopy ładujące baterie, silniki elektryczne np w mikserach/młynkach, koce elektryczne, linie wysokiego napięcia za oknem.

Zalecenia EUROPAEM odnośnie częstotliwości radiowych
Ze względu na powszechność sygnałów radiowych od systemów nadawczych powinno się dążyć do maksymalnego ich ograniczenia. Trzeba również brać pod uwagę efekt pulsacji oraz modulacji sygnału co często jest związane z stosowanym rodzajem technologii. Przykładowo radio ma wyższe dopuszczalne normy, gdyż nie wiąże się z tak wysoką pulsacją oraz częstotliwością jak inne technologie np WIFI. Generalnie im więcej informacji jest niesionych bezprzewodowo tym większa pulsacja, a tym samym negatywny efekt biologiczny. Z tego względu dzienna ekspozycja dla radia, gdzie sygnał jest analogowy, dopuszcza się poziom nawet 10000 uW/m2 (mikro watów na metr kwadratowy) co również tłumaczy, dlaczego tradycyjne radio stosowane przez dekady nie powodowało tak negatywnych skutków zdrowotnych Z drugiej strony przejście na rozwiązania cyfrowe sprawiło, że niesiony sygnał radiowy stał się bardzo losowy, niezwykle pulsacyjny przez co nowsze technologie jak np WiFi według EUROPAEM nie powinny być w ekspozycji większej niż 10 uW/m2, a w nocy 1 uW/2.

W przypadku częstotliwości radiowych mamy ogromny problem zwiększającej się ilości nie tylko anten telekomunikacyjnych, ale również odbiorników, które również są nadajnikami i pracującymi w różnych standardach jak 3g, 4g, GPRS, testowane już 5G. Trudno zatem odróżnić za pomocą prostych mierników dostępnych dla przeciętnych użytkowników jaki rodzaj technologii składa się na odczytywany przez nas pomiar. Taki zaawansowany odczyt są w stanie zrobić analizatory widmowe kosztujące kilkadziesiąt tysięcy zł. Są w stanie pokazać że np w danym miejscu jednocześnie pracują sieci 3g, GSM i GPRS itd. Z tego względu trzeba założyć, że mamy do czynienia z najbardziej negatywnie działającymi na nasze zdrowie technologiami co wiąże się z stosowaniem najostrzejszych zaleceń. Zresztą to i ta się pokrywa z powszechnością sieci wifi oraz dostępnością LTE, w szczególności w dużych miastach.
Częstotliwości radiowe można mierzyć miernikami Acousticom 2, Acousticmeter AM-10, Cornet oraz zaawansowanymi modelami Gigahertz solutions.

Źródło: Dokument EUROPAEM: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27454111
https://www.researchgate.net/publication/305689940_EUROPAEM_EMF_Guideline_2016_for_the_prevention_diagnosis_and_treatment_of_EMF-related_health_problems_and_illnesses

Mapa PEM/EMF

Mapa pola elektromagnetycznego RF jest w ciągłej rozbudowie, dlatego w przyszłości powinny się pojawić inne miasta oprócz Warszawy. Kolorami zaznaczone są wartości pomiarów pól radiowych. Wszelkie odcienie czerwieni, są to wartości powyżej dopuszczalnych poziomów biologicznych, większe od 1 V/m oraz nawet powyżej 6 V/m (ciemno czerwony). W Polsce norma jest 7 V/m. Używany mierniki Acousticmeter Am-10 mierzy do 6 V/m. Pomarańczowy kolor to wartości między 0.1 do 1 V/m. Żółty między 0.02 do 0.1 V/m Kolorem zielonym oznaczone wartości do 0.02 V/m, czyli najbezpieczniejsze miejsca dla osób wrażliwych na PEM. Klikając na każdy z punktów można odczytać wartość pomiaru, szczególnie interesuje nas wartość peak czyli szczytowa, gdyż ma największe negatywne znaczenie dla zdrowia. Jej wartość jest wyrażona w woltach na metr (V/m) oraz przeliczona jest również na mikroWaty na metr kwadratowy (μW/m²).

Dodatkowo poniżej filmik opisujący mapę znajduję się tutaj: 

Pierwsza wersja mapy PEM/EMF Warszawy udostępniona na stronie, zapraszam do sprawdzenia

Proszę pamiętać, że mapa ma ograniczenia:
– pomiary są krótkie, w losowy miejscu i czasie
– wartości mogą się ciągle dynamicznie zmieniać ze względu na obciążenia telefonii komórkowej jak i innych źródeł RF
– wszelkie informacje nie mają charakteru i nie mogą być utożsamiane z jakąkolwiek poradą medyczną. Są do własnej oceny i interpretacja ich jest na własną odpowiedzialność

Poniżej linki do konkretnych miast, wystarczy kliknąć na miniaturkę.

Wyniki pomiarów elektrosmogu dla miasta Wrocław
Wyniki dla miasta Kraków
Wyniki dla miasta Łódź

Wyniki dla Poznania

Wyniki dla Bielsko-Białej

Wyniki dla Pomorza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: