DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

UWAGA POWAŻNE OSTRZEŻENIE !!! 5G / SZCZEPIONKI: RNA z solami aluminiowymi i inne.. +18 ☀Autor Gabi☀

5.50 avg. rating (67% score) - 2 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

SZCZEPIONKI:

Po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie i nie tylko.

Na pewno przypominacie sobie jak parę tygodni temu prezydent Rosji Władimir Putin oznajmił że rosyjscy naukowcy opatentowali szczepionkę na covid-19 omijając trzecią i ostatnią fazę testów. Chodzi o szczepionkę MMR. Szczepionka ta jest nam wszystkim znana, prawie wszyscy mamy na którymś ramieniu taki rozlany kwiatek jest to szczepionka osłabiająca wirusy które nie mogą się już rozmnażać i organizm sam produkuje antyciała. W porównaniu do szczepionki RNA nad którą pracuje zachód z fundacją Billa Gatesa i WHO, szczepionka rosyjskich naukowców wydaje się lepszą opcją choć dokładnie tak samo jak tamta jest zupełnie nie potrzebna ponieważ rzekomy problem jest fikcyjny a żadnej pandemii niema, cel tych działań jest zupełnie inny.

Łańcuch RNA jest nieodłączną częścią DNA i ingerencja w RNA jest automatycznie ingerencją w nasze DNA. Oczywiście na zachodzie jest brak zainteresowania szczepionką pochodzącą z Rosji. Ogólnie panuje na zachodzie dezinformacja na ten temat i wszystko jest wyśmiewane i dyskredytowane. Jedynie sam Gates wykazał zainteresowanie i na następny dzień po ogłoszeniu opatentowania szczepionki przez Rosję w swoim interview które można prześledzić na YouTube oznajmił że wszyscy testowani mieli skutki uboczne. Za chwilę pojawiła się informacja WHO że na szczepionkę będziemy musieli niestety jeszcze parę lat poczekać i nauczyć się żyć z wirusem. Nie cały tydzień później bodajże 5 dni później Chiny opatentowały także szczepionkę i zaczął się szczepionkowy wyścig. Na Białorusi nikt nie chodzi w maseczkach nie ma żadnych obostrzeń i pan prezydent Łukaszenka nie poszedł drogą jaką wyznacza WHO i Unia i ponosi tego konsekwencję finansowe włącznie z nagonką polityczną i próbą przewrotu wewnętrznego. Podejrzewam że gdyby szczepionka pochodziła z laboratorium pana Gatesa radość i euforia byłyby niezmierne i byłaby mowa o końcu (pandemii) oczywiście po zaszczepieniu, po ingerencji w RNA solami aluminiowymi można będzie dzięki technologii 5G ingerować w nasze samopoczucie itd… Do tego warto dodać że technologia 3 i 4G wytwarzają już bardzo silne pole magnetyczne i są dla naszego zdrowia bardzo szkodliwe a 5G jest instalowane mimo ostrzeżeń naukowców. Broń elektromagnetyczna to już nie jest science fiction.

Michał Żulikowski

Materiały pomocnicze

NADSZEDŁ CZAS DZIAŁANIA !

Najpawdziwsza prawda! Co jednak z tymi, którzy cieszą się 5G, jak w propagandzie, że służy do lepszego połączenia telefonów komórkowych! 💖💖

Za You Tube/ Krzysztof Bokisz

Omawiany materiał

 

POWAŻNE OSTRZEŻENIE : 80% MOCY 5G / NAZIZM ISTNIEJE I PRZYSTĘPUJE DO ATAKU / IV RZESZA TO NIE MIT

ZA You Tube NWK24

5.50 avg. rating (67% score) - 2 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: