DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rolnicy wkurzeni. Obornik przed domami posłów PiS. „Każdy zdrajca będzie naznaczony” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀        

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Foto: Facebook AgroUnia

Rolnicy nie odpuszczają komunistom. AgroUnia rozsypuje obornik przed domami polityków PiS i wywiesza plakaty „Tu mieszka zdrajca polskiej wsi”.

Przed domami posłów PiS pojawiły się stosu rozrzuconego obornika i plakaty. To akcja rolników, którzy prowadzą odwet za „Piątkę Kaczyńskiego” znaną też jako „Piątka dla zwierząt”

– Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Każdy zdrajca polskiej wsi będzie naznaczony – informują rolnicy na Facebooku. Nieczystości trafiły przed domy m.in posłów Zbigniewa Babalskiego, Piotra Polaka, czy Kazimierza Gwiazdowskiego.

– Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób. Oni muszą sobie zdać sprawę, że już wystarczająco zniszczyli Polaka wieś, już wystarczy – podkreślają rolnicy.

Ciągniki z przyczepami wypełnionymi obornikiem rozsypywano w niedzielę rano. Tak, aby sąsiedzi idąc do kościoła wiedzieli kto mieszka obok.

– Prawdziwa opozycja jest na ulicy. (…) Premier miał spotkać się z tą opozycją, która jest na ulicy, nagle poszedł na kwarantannę, w ciągu kilku minut taka informacja się ukazała. My się nie cofniemy. Zapowiadam, będzie w przyszłym tygodniu paraliż w całym kraju, jeśli większość senacka nie zachowa się jak trzeba, a Sejm nie odrzuci tej ustawy. Kaczyński użył zwierząt do walki politycznej – zapowiedział kilka dni temu lider AgroUnii Michał Kołodziejczak.

Rolników od początku wspierają posłowie Konfederacji, którzy nie pozwalają niszczyć polskiej wsi i przedsiębiorców.

Źródło: Facebook AgroUnia

 

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

One thought on “Rolnicy wkurzeni. Obornik przed domami posłów PiS. „Każdy zdrajca będzie naznaczony” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀        

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: