DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Japonia: skażona woda z elektrowni Fukushima trafi do oceanu ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (48% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pomimo protestów rybaków rząd Japonii chce spuścić do morza przefiltrowaną wodę chłodzącą z ruin elektrowni atomowej w Fukushimie.

   
Siłowania jądrowa w Fukushimie ma problemy ze skażoną wodą z systemu chłodzącego reaktory Siłowania jądrowa w Fukushimie ma problemy ze skażoną wodą z systemu chłodzącego reaktory

Powodem tej decyzji jest fakt, że powoli brakuje miejsca na przechowywanie wody na terenie siłowni jądrowej, która zniszczona została w 2011 roku w wyniku trzęsienia ziemi i tsunami. Jak podały w piątek (16.10.2020) japońskie media, przypuszczalnie jeszcze w tym miesiącu przedstawione zostanie rozwiązanie tego problemu, nad którym Japończycy debatują od siedmiu lat. Do odprowadzenia wody z wielkich cystern prosto do morza konieczne są prace budowlane, poprzedzone ekspertyzą urzędu nadzoru atomowego, co może potrwać jeszcze dwa lata.

Największa katastrofa nuklearna po Czernobylu

11 marca 2021 roku minie dziesięć lat od silnego trzęsienia ziemi i potężnego tsunami, które nawiedziło północno-wschodni region Japonii. Około 18, 5 tys. osób przypłaciło tę katastrofę życiem, a jej trwałym symbolem stała się zniszczona elektrownia atomowa Fukushima Daiichi, gdzie na szczęście nie było ofiar śmiertelnych.

Ze względu na promieniowanie radioaktywne ze stopionych rdzeni trzech reaktorów, około 160 tys. mieszkańców musiało wówczas opuścić domy i region. W skali światowej była to najpoważniejsza katastrofa nuklearna od czasu awarii w Czarnobylu w 1986 roku. Sytuację w ruinie jądrowej w Fukushimie uważa się obecnie za stabilną. Ale ogromne ilości skażonej wody z systemu chłodzącego reaktory stają się coraz większym problemem.

Pod wrażeniem katastrofy nuklearnej w Japonii niemiecki rząd wkrótce potem podjął decyzję o całkowitym wycofaniu się Niemiec z eksploatacji energii atomowej do roku 2022.

(DPA/jar)dw.com

1.00 avg. rating (48% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: