DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CO BĘDĄ ZAWIERAŁY SZCZEPIONKI NA ”ZARAZĘ” ? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Podczas gdy firmy farmaceutyczne na całym świecie testują około 70 możliwych szczepionek koronawirusowych, rząd Stanów Zjednoczonych planuje jak najszybsze dostarczenie szczepionki amerykańskiej opinii publicznej.

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej wraz z Departamentem Obrony przyznał Apiject Systems America kontrakt o wartości 138 milionów dolarów na dostawę 100 milionów fabrycznie napełnionych strzykawek do szczepionki koronawirusowej do końca tego roku i dostarczenie ponad 500 milionów w przyszłym roku.

Jay Walker, dyrektor CEO Apiject, powiedział CBN News, że fabrycznie napełnione strzykawki zostaną wyprodukowane przy użyciu technologii „Blow, Fill, Seal” stosowanej do produkcji wstępnie napełnionych, jednorazowych kropli do oczu.

„Zatem to, co się stanie, to dzięki tym urządzonym pojemnikom, w których będzie znajdować się szczepionka, dodamy do nich nasadkę igły, ampułko-strzykawkę gotową do użycia”.

Na każdej ampułko-strzykawce jest miejsce na opcjonalny czip identyfikacyjny o częstotliwości radiowej zawierający unikalny numer seryjny dla każdej dawki. Nie zostanie wstrzyknięty ani nie dotknie pacjenta. Chip byłby skanowany przez pracowników służby zdrowia w celu lepszego śledzenia ogólnych informacji o szczepionkach.

„Jednak ten chip odnosi się tylko do dawki. Nie ma żadnych danych osobowych, ani informacji o pacjencie, to po prostu kod kreskowy, tylko wiemy od razu, gdzie i kiedy ta dawka została użyta. Pomaga to również urzędnikom zdrowia publicznego, kiedy są wybuchy epidemii: „Czy w tych rejonach zaszczepiliśmy wystarczająco dużo ludzi?”

Wstępnie napełnione strzykawki uzupełnią ograniczoną liczbę tradycyjnie wytwarzanych zapasów szczepionek, takich jak małe szklane fiolki stosowane do każdej dawki, specjalistyczny sprzęt niezbędny do napełnienia każdego szklanego słoika, korki, igły i strzykawki.

„Został zaprojektowany tak, aby nie było podrabiania. Został zaprojektowany tak, abyśmy wiedzieli, że odpowiednia dawka nie wygasła” – wyjaśnił Walker.

„Jednak ten chip odnosi się tylko do dawki. Nie ma danych osobowych, żadnych informacji o pacjencie, to po prostu kod kreskowy, tylko wiemy od razu, gdzie i kiedy ta dawka została użyta. Pomaga to również urzędnikom zdrowia publicznego, kiedy są wybuchy epidemii.”

Departament Obrony mówi, że kiedy szczepionki zostaną masowo wyprodukowane, zostaną dostarczone do dostawców opieki zdrowotnej w całym kraju z szybkością i wydajnością amerykańskiego wojska.

globalnainfo
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “CO BĘDĄ ZAWIERAŁY SZCZEPIONKI NA ”ZARAZĘ” ? ☀Autor Gabi☀

  1. Mogli normalnej metody użyć. Dlaczego nie?. Ampułka ,strzykawka.
   Kod kreskowy? Znaczy 0 000 000 000 000, do 500 000 000 ludzi „i nie wiedzą kim jest pacjent”?
   Czyli że do mnie trafi preparat z kodem 0 000 000 000 001, to będę dla was oznaczony 0 000 000 000 001 a całą resztę sobie dopiszcie w bazie danych? Imię nazwisko gdzie…kto…
   Myślą że ludzie „od ich szczepionek podawanych latami, postradali zmysły”?

   1. Hah! Jeszcze ta gadka
    „Jednak ten chip odnosi się tylko do dawki. Nie ma danych osobowych, żadnych informacji o pacjencie, to po prostu kod kreskowy, tylko wiemy od razu, gdzie i kiedy ta dawka została użyta. Pomaga to również urzędnikom zdrowia publicznego, kiedy są wybuchy epidemii.”

    „Może jakieś wyżarte bezmuzgi od waszych szczepień dali by się nabrać”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: