DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Wycięła z brzucha ciężarnej dziecko. Zostanie stracona!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lisa Montgomery w 2004 roku została skazana na karę śmierci za porwanie i zabójstwo. Teraz ma zostać stracona – pisze CNN. Jest pierwszą od 1953 roku kobietą, na której zostanie wykonany wyrok śmierci.

52-letnia dziś Lisa Montgomery w 2004 roku w Missouri zabiła kobietę w 8. miesiącu ciąży, a następnie wycięła z jej brzucha dziecko i porwała.

Przed popełnieniem zbrodni Montgomery, matka czworga dzieci, wmówiła rodzinie i przyjaciołom, że spodziewa się kolejnego. Pokazała im nawet zdjęcie USG, zaczęła przygotowywać wyprawkę.

Dziecko wycięte z brzucha matki przeżyło. Kiedy zbrodnia wyszła na jaw, a Montgomery została zatrzymana, dziewczynka trafiła do ojca.

Lisa Montgomery będzie pierwszą od 1953 roku kobietą w Stanach Zjednoczonych, która za swoją zbrodnię zostanie stracona. Przed 67 laty były to Bonnie Brown Heady i Ethel Rosenberg.

Heady została skazana na śmierć za porwanie i zabójstwo, Rosenberg za szpiegostwo.

Jak pisze CNN, datę stracenia Lisy Montgomery wyznaczono na 8 grudnia. Wyrok zostanie wykonany przez wstrzyknięcie śmiertelnej substancji. Będzie to ósme wykonanie wyroku śmierci w tym roku w Stanach Zjednoczonych.

Jej adwokat uważa, że będzie to niesprawiedliwe. Utrzymuje, że jej klientka jest chora psychicznie, w dzieciństwie doświadczyła przemocy i biedy.

zrodlo:rmf24.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: