DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USUNĘŁAM FILM Z NASZEGO  DZIAŁU VIDEO I UMIESZCZAM JAKO ARTYKUŁ – PONIEWAŻ UZNAŁAM, ŻE KAŻDY POWINIEN POSŁUCHAĆ TO CIEKAWE VIDEO Cz. od 1 do 4 !!! ☀Autor Gabi☀  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Opinia publiczna, zarówno ta opozycyjna jak i ta propisowska ma tendencję do niezauważania Andrzeja Dudy, uważanego bardziej za bezwolne narzędzie niż liczącego się polityka. Tomasz Piątek nie dyskutuje z tym podejściem, pokazuje jednak, że obecnego prezydenta i jego roli w procesach niszczących Polskę nie należy lekceważyć. „Duda i jego tajemnice”

Joachim Brudziński Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówił wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu. W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę.

Bardzo interesuje mnie sprawa domniemanej córki krzywoprzysiężcy budynia, którą adoptowali starzy budynie. Czy jest pan w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile jest prawdy w tych pojawiających się doniesieniach. Swego czasu bardzo głośno mówił o tym przypadku Stonoga, ale większość jego przemyśleń została zablokowana min. na Twitterze.
Bardzo niebezpieczne…….PAD (wraz z klanem Dudów) udając ” wioskowego głupka” pracuje nad oderwaniem nas od UE ?
W czyim interesie, czy z Jarkiem, czy za jego plecami?…….czyżby chiński „gospodarczy” Konrad Wallenrod ? …..

Za You Tube /WA
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: