NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE posiedzenie Sejmu! Stan Wyjątkowy? ZDRADZAMY kto mówi Morawieckiemu jak walczyć z koroną? ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Omawiany material w video 

Niemiecka prasa o skróceniu kwarantanny: nie zwiększy to dyscypliny

Sobotnie wydania gazet poświęcone są wywołanej przez wirusologa Christiana Drostena debacie dotyczącej skrócenia czasu obowiązkowej kwarantanny.

    
Wirusolog Christian Drosten wywołał burzliwą debatę na temat długości obowiązkowej kwarantannyWirusolog Christian Drosten wywołał burzliwą debatę na temat długości obowiązkowej kwarantanny

Dziennik „Stuttgarter Zeitung” pisze:

„Przedstawiciele kasty politycznej szybko postanowili zaakceptować propozycję virusologa Drostena i w przyszłości wysyłać ludzi już tylko na pięć dni kwarantanny. W obecnym stanie rzeczy istnieją uzasadnione powody do skrócenia izolacji w pewnych okolicznościach. Jest przy tym ryzyko korekty zmian. Ale ostrożne testy terenowe w czasie rzeczywistym należą do okresu, w którym musimy nauczyć się żyć z wirusem. Co do tego, że tak jest, panuje przynajmniej zgodność w tej kwestii w polityce i nauce”.

„Frankfurter Neue Presse” jest zdania:

„Pozostaje podejrzenie, że z dziesięcioma dniami ustalona zostanie jedynie średnia wartość między tym, co jest konieczne dla zdrowia, a tym, co jest politycznie łatwe do przekazania. Czy akceptacja dziesięciu dni kwarantanny jest faktycznie wyższa od 14 dni, wydaje się wątpliwe. Zwłaszcza, gdy takie wpadki jak ta w Bawarii, podważyły zaufanie do polityki. W końcu możliwości laboratoriów i urzędów zdrowia nie są wystarczające do realizacji obietnic takich jak „Safety First” Markusa Södera. I przy każdej kwarantannie pojawia się również pytanie, kto może monitorować i w razie potrzeby egzekwować przestrzeganie przepisów kwarantanny, jeśli osoby dotknięte jej skutkami nie dostrzegają jej potrzeby. W przeciwnym razie zasady pięcio-, dziesięcio- czy czternastodniowej kwarantanny są pozbawione sensu”.

Natomiast dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung” konstatuje:

„Z propozycji, która oznaczała skrócenie izolacji, rozwinęła się debata na temat skrócenia okresu kwarantanny. Niekoniecznie zwiększy to dyscyplinę w czasach koronakryzysu. Krytyka tego zamieszania jest łatwa do przyjęcia, ale należy pamiętać, że swobodne podejście do wirusa nieuchronnie wiąże się z coraz to nowymi i bardziej zróżnicowanymi przepisami. W ten sposób państwo i społeczeństwo odzyskują codzienność, bez której, zgodnie z nauką wynikającą z miesięcy pandemii i nowej linii polityki, osiągają ze swej strony próg bólu. Inicjatywa wirusologa Christiana Drostena i debata w sprawie kwarantanny doprowadziły do tego, że polityka i nauka po raz kolejny jasno określają, kto jest kucharzem, a kto kelnerem”.

„Mitteldeutsche Zeitung” komentuje:

„W marcu niewiele jeszcze było wiadomo o wirusie. Jednocześnie brakowało planów na wypadek pandemii, sprzętu ochronnego i łóżek intensywnej terapii. W tej sytuacji wirus rozprzestrzeniał się w zawrotnym tempie. Zatrzymanie awaryjne było konieczne, aby opanować infekcję i zyskać na czasie. Dziś nie tylko nauczyliśmy obchodzić się z pandemią, ale z dnia na dzień rośnie wiedza na temat koronawirusa. Ale stosowanie tych ustaleń w praktyce nie ma nic wspólnego z kwestionowaniem wszystkich poprzednich decyzji. Dotyczy to także zasad kwarantanny. To właśnie jest siła demokracji – sztuka uczenia się”.

„Od tygodni pojawiają się coraz częstsze sygnały, że obecne przepisy dotyczące kwarantanny, mierzone w kontekście odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem, mogą być przesadzone”, stwierdza dziennik „Neue Osnabrücker Zeitung”:

„Jeśli to podejrzenie zostanie potwierdzone przez badania naukowe, stanowiłoby kolejny krok w kierunku możliwie daleko idącej normalizacji codziennego życia w pandemii. Gdyby na przykład uczniowie i pracownicy musieli w przypadku podejrzeń być poddani kwarantannie tylko przez siedem dni, a nie 14, wiele by to dało – również w odniesieniu do akceptacji działań z powodu kornawirusa”.

dw.com

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: