DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Odkryto tajną podziemną fabrykę broni jądrowej w Iranie. ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (95% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ali Safavi, członek irańskiego parlamentu na uchodźstwie, powiedział w środę, że Iran zbudował ogromny obiekt broni jądrowej, który ukrywa przed resztą świata. Szczegóły tego obiektu zostaną ujawnione w piątek na konferencji prasowej zorganizowanej przez irańską Narodową Radę Oporu (NCRI).

Przemawiając w programie radiowym Detroit The Ray Hananiya Show, sponsorowanym przez Arab News i American Arab Radio Network, Safavi powiedział, że Europa jakoś leniwie walczy pod reżimem mułłów, więc kiedy ten reżim upadnie, wcześniej czy później, Iran zapamięta ten moment:

„Kraje europejskie popełniły bardzo duży błąd strategiczny ze względu na swoje interesy gospodarcze. Utrzymując więzi handlowe z reżimem irańskim i uznając je politycznie, Europejczycy nadają temu reżimowi swego rodzaju legitymację. Ale ten reżim odejdzie i, oczywiście, wraz z nadejściem dnia wyzwolenia naród irański o tym wszystkim przypomni ”.

Po wystąpieniu radiowym Safaviego urzędnicy NCRI ogłosili, że w piątek 16 października zorganizują konferencję prasową, podczas której zostaną ujawnione szczegóły dotyczące tajnego obiektu jądrowego w Iranie oraz zdjęcia satelitarne i nazwiska kluczowych urzędników reżimu irańskiego.

Urzędnicy Safavi i NCRI powiedzieli, że informacje o centrum nuklearnym i wysiłkach reżimu irańskiego w celu stworzenia bomby atomowej zostały dostarczone przez sieć Mudżahedin-i-Chalk (MEK) w Iranie.

Właśnie przybył 16 października, a tajne zdjęcia irańskich obiektów jądrowych pojawią się kiedyś w Internecie, ale irańska Narodowa Rada Oporu prawdopodobnie nie będzie miała lepszych źródeł niż wywiad Stanów Zjednoczonych i Izraela. Oznacza to, że o tym tajnym centrum centrum jest najprawdopodobniej pod ziemią, wszyscy i wszystko wiedzą doskonale.

Jest oczywiste, że to jest właśnie przyczyna obecnego zaostrzenia wokół Iranu, które rozpoczęło się po wycofaniu się USA z irańskiego porozumienia nuklearnego. Oznacza to, że wydaje się, że Iran porzucił produkcję broni jądrowej, podczas gdy sam tymczasem dogonił niewolników, aby kopać pod ziemią warsztaty nuklearne. Sądząc po tym, co mówi pan Safavi, on już dużo wykopał i przyszedł czas na bombardowanie, o czym świadczy pojawienie się irańskiej opozycji w prasie.

Jednocześnie jakoś zbiegło się w czasie z tym, że informacje o jakimś tajnym obiekcie nuklearnym w Iranie pojawiają się w mediach dokładnie w przeddzień 18 stycznia, kiedy wygasają sankcje za sprzedaż broni i technologii wojskowych do Iranu, więc ten moment też będzie w niedalekiej przyszłości. czas to jakaś wiadomość. Na przykład Korea Północna sprzeda coś Iranowi. Już sporo go sprzedaje, nikt w to nie wątpi, ale w tym przypadku umowa zostanie oficjalnie ogłoszona.

Ogólnie wydaje się, że rozgrywa się standardowy scenariusz pieprzenia mułłów. Teraz NCRI rozłoży tajne mapy satelitarne, wszyscy będą na nie patrzeć ze zdumieniem i robić okrągłe oczy, jakby widzieli po raz pierwszy. Wtedy Iran coś kupi, a pytanie „kiedy zbombardujemy?” Zostanie umieszczone w porządku obrad. A potem kraje i narody zostaną ustalone ze stronami – które będą wspierać kogo. I jak słusznie mówi pan Safavi, przy tym wyborze bardzo ważne jest, aby nie przegapić.

Iran jest domem dla 80 milionów ludzi – niezbyt głupich i inteligentnych ludzi, którzy nawet z mułłami i najsurowszymi ograniczeniami produkują broń nuklearną, pociski i samoloty. Czterdzieści lat temu Iran był obiecującym krajem i gdyby nie było tam rewolucji, miałby teraz populację 140 milionów i stałby się dominującą potęgą w regionie.

Ale jakoś tak się złożyło, że gdy tylko szach rozpoczął poważne projekty geopolityczne, które były potrzebne i ważne dla Iranu, został natychmiast scalony i postawiony na czele kraju przez gang jakiegoś upiora, który pogrążył kraj w średniowieczu. Czy Irańczycy pamiętają ludzi, którzy wspierali te ghule? Oczywiście, że tak. Nie wiemy, czy w jakiś sposób zemszczą się na tych ludziach i krajach, ale nowy Teheran na pewno nie będzie przyjaźnił się ze zwolennikami ajatollahów, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

10.00 avg. rating (95% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: