DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  COVID-21 nadchodzi w lutym: przeciek o planach globalistów z rządów Kanady i Ghany. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Kilka dni temu rząd kanadyjski ujawnił informacje o planach globalistów w stosunku do Kanady i oczywiście reszty świata – według źródła w innych krajach te same procedury będą przeprowadzane, ale pod różnymi flagami iw różnym czasie. Informacje są nieoficjalne, nazwisko przedstawiciela rządu Kanady jest nieznane, ale jego przesłanie częściowo potwierdza Prezydent Ghany , który zapoznał się z odpowiednimi regulacjami światowymi, jakie otrzymał jego kraj.  

Według wszystkich tych dokumentów, ogólne znaczenie społeczeństwa Nowego Porządku Świata (w odniesieniu do Kanady) sprowadza się do tego, że ludziom konfiskuje się wszelki majątek (kto go posiada), ludziom daruje się wszelkie długi (kto je ma), w zamian za co są one oddawane prawo do gwarantowanego dochodu do końca życia. Ten program będzie dotyczył tylko osób, które będą miały paszporty szczepień.

Ci Kanadyjczycy, którzy porzucą program,  zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni na oddziały izolacyjne. Osoby, które trafią do tych instytucji, będą miały dwie możliwości: wziąć udział w programie umorzenia długów i zostać zwolnionym lub pozostać w izolacji na czas nieokreślony jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego, a cały ich majątek zostanie skonfiskowany. 

Teraz sama wiadomość od rzecznika rządu Kanady:

Chcę przekazać Ci bardzo ważne informacje. Jestem członkiem komisji Liberal Party of Canada. Zasiadam w kilku grupach komisji, ale informacje, które przekazuję, pochodzą z Komitetu Planowania Strategicznego, któremu przewodniczy PMO (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów).

Muszę zacząć od stwierdzenia, że ​​nie jestem z tego wszystkiego zadowolony, ale muszę. Do wszystkich docieram jako Kanadyjczyk i, co ważniejsze, jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci.

Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że około 30% członków moich komitetów nie jest zadowolonych z kierunku, jaki będzie się rozwijał w Kanadzie, ale nasza opinia została zignorowana i planują posunąć się naprzód w kierunku swoich celów. Dali też jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma planowanych wyników. Mapa drogowa i cele zostały nakreślone przez PMO i są następujące:

– Stopniowe wprowadzanie na bieżąco ograniczeń w zakresie ochrony pośredniej, począwszy od dużych obszarów metropolitalnych, a skończywszy na ekspansji poza granice kraju. Przewidywany termin do listopada 2020 r.

– Pilne nabycie (lub budowa) izolatorów we wszystkich prowincjach i terytoriach. 

Spodziewany do grudnia 2020 r.

– Nowe przypadki COVID-19 każdego dnia wykraczają poza możliwości testowe, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID-19 wzdłuż tych samych krzywych wzrostu.

 Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

– Całkowita wtórna blokada (dużo bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej fazy pandemii). Przewidywany termin: koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r

– Reforma i rozszerzenie programu pomocy dla bezrobotnych, który powinien zostać przekształcony w powszechny program dochodu podstawowego. Przewidywany do I kwartału 2021 r.

– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (zwanym COVID-21) prowadząca do trzeciej fali pandemii ze znacznie wyższymi wskaźnikami śmiertelności i wyższymi wskaźnikami zakażeń. Przewidywany termin do lutego 2021 r.

– Codzienne nowe hospitalizacje z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek opieki zdrowotnej. Przewidywany czas I – II kwartał (I i II kwartał) 2021 r.

– Zostaną wprowadzone rozszerzone ograniczenia blokady (zwane trzecią blokadą). Zostaną wprowadzone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i między miastami).

 Przewidywany na II kwartał 2021 r.

– Przejście obywateli do powszechnego programu dochodu podstawowego. Przewidywana połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Prognozowane zakłócenia łańcucha dostaw, niedobory zapasów, znaczna niestabilność gospodarcza. Przewidywany na koniec drugiego kwartału 2021 r. 

– Zakwaterowanie personelu wojskowego w dużych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu utworzenia punktów kontrolnych. Ograniczenia dotyczące podróży i poruszania się. Zapewnienie wsparcia logistycznego terenów. Przewidywany do III kwartału 2021 r.

Wraz z przedstawioną mapą drogową Komitet Planowania Strategicznego został poproszony o opracowanie skutecznego sposobu przejścia Kanadyjczyków do bezprecedensowych środków ekonomicznych.

Nie wiemy, na ile wiarygodne są te informacje, ale jeśli wszystko jest prawdą i wszystko jest tak, jak napisano, to Nowy Porządek Świata nadejdzie już w 2021 roku.

Śledzimy rozwój wydarzeń.  

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: