Bill Gates, samozwańczy wybawca szczepionek na świecie, mówi teraz, że nie będzie powrotu do normalności, dopóki na scenie nie pojawi się druga, trzecia, czwarta lub piąta generacja szczepionki Covid. Jego dostępność może potrwać kilka lat. ⁃ Edytor TN

Wraz ze wzrostem liczby zatrzymań prób obejmujących eksperymentalne szczepionki i terapie COVID-19 decydenci polityczni, społeczność naukowa i miliarderzy, tacy jak Bill Gates, coraz bardziej martwią się problemem, który analitycy Goldman Sachs poruszyli w niedawnej notatce badawczej, w której ostrzegają że jest największą przeszkodą w zwalczaniu COVID-19 może przekonać wszystkich do przyjęcia szczepionek.

Więc po zrobieniu swojej roli, by zasiać wątpliwości co do wiarygodności FDA prezydenta Trumpa, założyciel Microsoft, Bill Gates, przeprowadza teraz serię wywiadów, aby pochwalić współpracę jego fundacji z WHO (który ma na celu zapewnienie dawek szczepionek wszystkim potrzebującym w krajach rozwijających się) i wezwać swoich odbiorców, aby przestali się martwić i przyjęli szczepionkę, gdy tylko będzie dostępna (dla przypomnienia, Gates powiedział niedawno, że spodziewa się, że szczepionki będą szeroko dostępne do końca przyszłego roku, chociaż zakwalifikował to, potwierdzając, że skuteczność szczepionek jest nadal nieznana).

Ale od zeszłej nocy ta linia czasu najwyraźniej się zmieniła, ponieważ Gates najwyraźniej teraz wierzy – być może w świetle ostatnich przypadków ponownej infekcji pacjentów wirusem – że początkowa runda opracowywanych szczepionek nie wystarczy, aby zapewnić pełną odporność. .

W wywiadzie dla NBC News wczoraj wieczorem Gates ostrzegł, że świat „nie wróci do normalności”, dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej „super skutecznej” szczepionki na koronawirusa, która może być za kilka lat.

„Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest super skuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi, i że choroba zostaje wyeliminowana w skali globalnej ”- powiedział Gates.

Do tego czasu nie będziemy w stanie „odbudować się w pozytywny sposób”, powiedział Gates.

Z pewnością widzowie powinni prawdopodobnie przyjąć najnowszą projekcję Gatesa z przymrużeniem oka: Gates uważa, że ​​nasza obecna sytuacja nie ulegnie całkowitemu odwróceniu, dopóki nie osiągniemy „Zero COVID”, czyli całkowitej eliminacji wirusa na całym świecie.

To wyższa poprzeczka niż jakakolwiek inna choroba we współczesnej historii Zwraca uwagę Paul Joseph Watson.

Błyskawiczny wywiad z Gatesem był kontynuowany, a on także udzielił wcześniej nagranego wywiadu z prowadzącą „Squawk Box” Becky Quick, która została wyemitowana w środę rano w programie.

Zapytany przez Quicka, czy był „zaskoczony” liczbą niechęci do noszenia masek, Gates odpowiedział, że tak mówią „przywódcy”, chociaż przyznał, że wiadomości na temat masek pojawiły się dopiero w kwietniu lub maju.

Mimo to nie uważa tego za „jakąś niezwykle ważną sprawę związaną z wolnością”.

pl.technocracy