NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NIEMCY PILNE !! Jens Spahn – lobbysta farmaceutyczny jako federalny minister zdrowia VIDEO Polski Lektor ! {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Od momentu powołania Jensa Spahna na stanowisko niemieckiego federalnego ministra zdrowia, każda działalność legislacyjna ma na celu udostępnienie jak największej ilości danych osobowych pacjentów. Czy ta bezprecedensowa „sprzedaż” danych pacjenta jest logiczną kontynuacją jego dotychczasowej działalności lobbingowej? 

Jens Spahn, od czasu powołania go na stanowisko niemieckiego federalnego ministra zdrowia w 2018, zwraca na siebie uwagę ogromną liczbą nowych ustaw, a tylko jesienią 2019, niemiecki Bundestag rozpatrzył dziesięć jego projektów ustaw. Ustawy o szczepieniach przeciw Odrze, implantach, reformie położnej, szkoleniu terapeutów, finansach ubezpieczeń zdrowotnych, opiece w nagłych wypadkach, aplikacjach od lekarza, aptekach pocztowych, ograniczeniach kadrowych w klinikach.

Spahn jest aktywny w sektorze zdrowia i lekarze, dentyści i farmaceuci, nieumyślnie stają się współwinni tego bezprecedensowego naruszenia podstawowych praw obywatelskich przez Ministra Zdrowia. Dr. Ilka Enger jest specjalistką w dziedzinie chorób wewnętrznych i przewodniczącą Interessengemeinschaft Medizin e.V., w skrócie IG Med, stowarzyszenia lekarzy prywatnej praktyki w Niemczech. Ona ocenia te prawa w następujący sposób: „Każda działalność legislacyjna Ministra Zdrowia Spahna ma na celu uczynienie najbardziej osobistych danych pacjentów mniej lub bardziej ukrytymi, swobodnie dostępnymi dla zakładów ubezpieczeń zdrowotnych i korporacji, a tym samym również handlowalnymi.

Naszym zdaniem, obywatele są masowo prowadzeni za światło. Lekarze, dentyści i farmaceuci nieświadomie stają się wspólnikami tego bezprecedensowego braku poszanowania podstawowych praw obywatelskich przez Ministra Zdrowia. Ten nalot danych przez Jensa Spahna rozpoczął się od ustawy o rejestrze implantów (Implantate Registry Act). Prawo to przewiduje na przykład, że dane wszystkich pacjentów z implantami medycznymi, takimi jak protezy, rozruszniki serca lub implanty piersi, są zapisywane w centralnym rejestrze. Następnie wprowadzono „Ustawę o zaopatrzeniu cyfrowym”. Dzięki temu dane wszystkich pacjentów objętych ustawowym ubezpieczeniem zdrowotnym, takie jak diagnozy, zabiegi, wiek i płeć, które są przechowywane przez lekarzy, mogą być przesłane do centralnego centrum danych i tam zebrane „pseudonimem”. Oznacza to, że dane są szyfrowane, ale można je śledzić. Według Dr. Engera, pacjenci są informowani, że ich dane zostaną wykorzystane do celów naukowych.

Swoją ocenę podsumowuje w następujący sposób:

„Prawdę mówiąc, inne regulacje, obecnie ukryte w tzw. ustawach zbiorczych, (wyjaśnienie: poszczególne poprawki legislacyjne uchwalane w formie pakietu) przez Ministra Zdrowia, pokazują, że celem jest prawdopodobnie bardziej wykorzystanie danych 73 pacjentów objętych ustawowym ubezpieczeniem zdrowotnym dla przemysłu i zakładów ubezpieczeń zdrowotnych – pacjent będzie szklistym. Według IG Med., wątpliwe jest, czy pacjent nie został wcześniej zapytany, a także nie ma prawa sprzeciwić się przechowywaniu lub zażądaniu zlikwidowania jego danych, dlatego IG Med., planuje złożyć skargę konstytucyjną na tę ustawę do Federalnego Trybunału Konstytucyjnego.

Teraz przyjrzymy się bliżej życiorysowi Jensa Spahna, ta „sprzedaż” danych o pacjentach przemysłowi farmaceutycznemu i zakładom ubezpieczeń zdrowotnych, jest niczym innym, jak konsekwentną kontynuacją jego wcześniejszej działalności lobbingowej na rzecz przemysłu farmaceutycznego. W latach 2006 – 2010, był już zaangażowany w działalność agencji lobbingowej „Politas”, której klientami byli między innymi przedstawiciele branży medycznej i farmaceutycznej! Charakterystyczne dla lobbingu Spahna na rzecz przemysłu farmaceutycznego jest również to, że wprowadził on „gematik GmbH”, która jest odpowiedzialna za cyfryzację w systemie opieki zdrowotnej, pod prawną kontrolą Federalnego Ministerstwa Zdrowia i w ten sposób był w stanie niezwłocznie zmienić szefów firm, a zamiast prawnika Alexandra Beyera, który kierował firmą od 2015, nowym szefem został menedżer farmaceutyczny Markus Leyck Dieken.

Procedura, która została oceniona przez Transparency International w następujący sposób: To jest „robienie z kozła ogrodnika”. Przykład Spahna pokazuje więc po raz kolejny, jak polityczni decydenci uwikłani w lobbing, zdegradowali się do rangi popleczników wielkich korporacji i zwłaszcza w czasach korony, trzeba więc pilnie przyjrzeć się dalszym działaniom ministra zdrowia. Tutaj również należy się obawiać, że nie służą one w ogóle obywatelom, ale raczej wielkim korporacjom Big Pharma.

Za KlaTv

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: