DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Duży belgijski uniwersytet ponownie przenosi się do Internetu z powodu wirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BRUKSELA (AP) – Jeden z głównych uniwersytetów w Belgii przenosi się na edukację online, kiedy tylko jest to możliwe, a inny przygotowuje się do pójścia w jego ślady, ponieważ koronawirus nadal rośnie w kraju, w którym znajduje się siedziba główna Unii Europejskiej.

Uniwersytet w Gandawie podał, że działanie rozpocznie się 26 października, a niderlandzkojęzyczny Wolny Uniwersytet w Brukseli poinformował, że w razie potrzeby przygotował już swoich pracowników i zaplecze do zrobienia tego samego.

Belgia stwierdziła, że ​​utrzymanie otwartych szkół było kluczowym celem, podczas gdy podjęto inne środki w celu przeciwdziałania odradzaniu się wirusa, ale główne wskaźniki rosną w stałym tempie. Jak dotąd szkoły dla uczniów do 18 roku życia uniknęły tak drastycznych środków.


W tygodniu zakończonym 11 października liczba nowych przypadków wirusów wzrosła o 101% w porównaniu z poprzednim tygodniem i wyniosła 5421. Potwierdzone przypadki Belgii wyniosły 181 511 w kraju liczącym 11,5 miliona ludzi. Przypadki na 100 000 mieszkańców wyniosły 494 i są jednymi z najwyższych w Europie.

Wystarczyło, że Uniwersytet w Gandawie, 60 kilometrów (40 mil) na zachód od Brukseli, podjął działania i przeszedł na kształcenie na odległość, gdzie tylko się da. Nauczanie w laboratorium będzie możliwie jak najbardziej ograniczone.

Belgia, jeden z najbardziej dotkniętych kryzysem krajów w Europie, wprowadziła w zeszłym tygodniu szereg restrykcyjnych środków mających na celu spowolnienie tempa nowych infekcji, w tym lokalną godzinę policyjną, zamknięcie barów w Brukseli na co najmniej miesiąc i ograniczenie zajęć sportowych w pomieszczeniach.

Jak dotąd wirus zabił 10 278 osób w Belgii.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: