DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Joe Biden krytycznie o Polsce. Wymienił ją obok Białorusi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kandydat demokratów na prezydenta USA Joe Bidena wypowiedział się krytycznie o sytuacji na Białorusi, w Polsce i na Węgrzech. Następnie wskazał na problem „wzrostu totalitarnych reżimów na świecie”.

NATO jest narażone na ryzyko początku pęknięcia (…). Widzimy to wszystko, co dzieje się od Białorusi po Polskę, po Węgry oraz wzrost totalitarnych reżimów na świecie(…) – powiedział Biden podczas zorganizowanego przez telewizję ABC News spotkania z wyborcami w Filadelfii.

Przytoczony fragment był częścią szerszej wypowiedzi dotyczącej polityki zagranicznej prezydenta USA Donalda Trumpa, który jest rywalem Bidena w nadchodzących wyborach prezydenckich w USA.

Biden przeciwko Nord Stream 2

W środę w oświadczeniu przesłanym mediom sztab Bidena napisał, że będzie on sprzeciwiał się Nord Stream 2 oraz utrzyma amerykańskie zobowiązania wobec NATO

Joe Biden uważa, że artykuł 5. Traktatu Północnoatlantyckiego – że atak na jakiegokolwiek członka NATO jest atakiem na wszystkim członków NATO – stanowi niezachwianą więź między Stanami Zjednoczonymi i Polską” – czytamy w dokumencie.

Sztab zapewnia, że w przypadku wyborczego zwycięstwa Biden „utrzyma zobowiązania Ameryki wobec NATO i zakończy schlebianie administracji (Donalda) Trumpa wobec (prezydenta Rosji) Władimira Putina”.

W dokumencie pada również deklaracja, że Biden „będzie starał się wzmocnić niezależność energetyczną Europy”. „Będzie kontynuował sprzeciw wobec Nord Stream 2” – czytamy.

„Joe Biden będzie opowiadał się za praworządnością oraz zrewitalizuje nasze narodowe zobowiązania w promowaniu praw człowieka i demokracji w kraju i na świecie” – podkreśla w dokumencie sztab Bidena.

Amerykańskie wybory prezydenckie odbędą się 3 listopada. Joe Biden zmierzy się w nich z ubiegającym się o reelekcję republikaninem Donaldem Trumpem.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: