DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Haniebny Dług – metoda na wyjście z zadłużenia… Realna metoda ! Polecam VIDEO Napisy PL {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W latach dwudziestych XX w. Aleksander Sack – były minister i ekspert w carskiej Rosji, po rewolucji bolszewickiej wykładał na uniwersytetach w Europie i USA – w 1927 roku wpadł na genialny pomysł: na ideę „haniebnego długu”.

By uznać dług za haniebny trzeba spełnić 3 warunki:

1. Rząd danego kraju wziął pożyczkę bez wiedzy i zgody narodu;

2. Pożyczka została wykorzystana na działania z których obywatele nie skorzystali;

3. Pożyczkodawcy wiedzą o tym ale udają nieświadomych;

W przeszłości kilku krajom udało się odmówić spłaty swojego zadłużenia, powołując się na funkcjonującą w prawie międzynarodowym ideę haniebnego długu !!

Idea ta nadal funkcjonuje w prawie międzynarodowym ale ci, którzy pożyczają pieniądze i zarabiają na tym, nie chcą nawet słyszeć tego określenia !!

Jak to działa, zobaczycie w tym filmiku. Przedstawia on kryzys grecki i jego genezę. O haniebnym długu i jego działaniu – zbawiennym dla zadłużonych narodów ! – jest mowa od 33 minuty filmu:

Aris Chatzistefanou oraz Katerina Kitidi rozmawiają z ekonomistami, dziennikarzami i intelektualistami z całego świata, którzy opowiadają, w jaki sposób Grecja wpadła w pułapkę zadłużenia, a demokracja zmieniła się w długokrację.

Dokument przedstawia też państw takich, jak Ekwador, który stworzył komisję audytu długu oraz pokazuje podobne trendy w Grecji.

W „Długokracji” pojawiają się naukowcy, tacy jak David Harvey, Samir Amin, Costas Lapavitsas i Gerard Dumenil, filozof Alain Badiou, prezes ekwadorskiej Komisji Audytu Hugo Arias, prezydent Komitetu na rzecz Anulowania Długów Trzeciego Świata Eric Toussaint, dziennikarze, tacy jak Avi Levis czy Jean Quatremer, oraz politycy:

Manolis Glezos i Sahra Wagenknecht z niemieckiej partii Die Linke.

Debtocracy / Długokracja (napisy pl)

 Okazuje się, że nie tylko najbogatsi mogą wykorzystać tą ideę żeby obronić się przed spłatą długów. Idea ta dotyczy WSZYSTKICH państw !! Ale ci, którzy pożyczają innym pieniądze – w skali międzynarodowej – nie chcą dopuścić do rozpowszechniania takich informacji… Wiadomo, na nieświadomości, można zarobić !

Ciekawe, co na to nasz rząd ? Też jest nieświadomy, czy sądzi, że to my, społeczeństwo, będziemy spłacać ich długi… ? 😉

Mnie nikt nie pytał, czy może w moim imieniu zaciągać kolejne pożyczki…

A, Was… ?

 

Dług publiczny. W przypadku długu publicznego chodzi o systematyczne obciążenie całej społeczności, żyrantem długu publicznego jest bowiem całe społeczeństwo tzn. każdy. Tak n.p. Polacy zostali obciążeni jedynie z tytułu wierzytelności najbogatszych w stosunku do zadłużonych państw strefy euro, do której Polska nawet nie należy, kwotą 300 miliardów złotych (tzw. „parasol” ESM), co przy ludności 38 milionów oznacza nowy dług dla każdego z nas w wysokości ok 8000 zł. Chodzi o rodzaj dobrowolnej ofiary na rzecz najbogatszych, w gruncie rzeczy jest to wsparcie socjalne dla najbogatszych.

Emitowane przez banki centralne, nazwane często fantazyjnie narodowymi, stale nowe pieniądze nazywane są nie bez przyczyny z angielskiego „fiat money”

„”Fiat money”, to określenie jest mieszaniną łaciny i angielskiego i oznacza „fiat” – łac. „niech się stanie” i „money” – ang. „pieniądz” i parodiuje fiat lux („Nich się stanie światło“) z biblijnej „Genesis „.

Termin „Fiat money” podkreśla, że taki pieniądz jest czerpany z niczego, tzn. nie odpowiada żadnej realnej wartości, w gruncie rzeczy podobnie jak pieniądz fałszywy.”

Jest rzeczą zrozumiałą, że organ propagandy systemowej musi zadbać o to, żeby obywatele nie doszli do wniosku, że państwo jest wspólnikiem fałszerzy i usuwa takie wskazówki jak wyżej.

„too big to jail” (ang. zbyt wielki aby go wsadzić do pierdla), bank jest zbyt duży, aby odpowiedzialnych za straty ukarać, jest nieco zmienioną formą oficjalnego hasła propagandy systemu: „too big to fail”, (ang. zbyt wielki aby pozwolić mu upaść/zbankrutować), rzekomo jest bank tak ważny dla gospodarki narodowej, że społeczeństwo musi uniknąć bankructwa banku, aby uchronić gospodarkę przed katastrofą. Taką bajeczkę opowiada administracja państwa pospólstwu, aby mu wytłumaczyć, dlaczego ludność musi ponosić odpowiedzialność za banki. Uważniejszy czytelnik powinien sam zrozumieć, że chodzi o wspólnictwo administracji z oszustami z banków.

krecikowaty.blogspot.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: