NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Haniebny Dług – metoda na wyjście z zadłużenia… Realna metoda ! Polecam VIDEO Napisy PL {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W latach dwudziestych XX w. Aleksander Sack – były minister i ekspert w carskiej Rosji, po rewolucji bolszewickiej wykładał na uniwersytetach w Europie i USA – w 1927 roku wpadł na genialny pomysł: na ideę „haniebnego długu”.

By uznać dług za haniebny trzeba spełnić 3 warunki:

1. Rząd danego kraju wziął pożyczkę bez wiedzy i zgody narodu;

2. Pożyczka została wykorzystana na działania z których obywatele nie skorzystali;

3. Pożyczkodawcy wiedzą o tym ale udają nieświadomych;

W przeszłości kilku krajom udało się odmówić spłaty swojego zadłużenia, powołując się na funkcjonującą w prawie międzynarodowym ideę haniebnego długu !!

Idea ta nadal funkcjonuje w prawie międzynarodowym ale ci, którzy pożyczają pieniądze i zarabiają na tym, nie chcą nawet słyszeć tego określenia !!

Jak to działa, zobaczycie w tym filmiku. Przedstawia on kryzys grecki i jego genezę. O haniebnym długu i jego działaniu – zbawiennym dla zadłużonych narodów ! – jest mowa od 33 minuty filmu:

Aris Chatzistefanou oraz Katerina Kitidi rozmawiają z ekonomistami, dziennikarzami i intelektualistami z całego świata, którzy opowiadają, w jaki sposób Grecja wpadła w pułapkę zadłużenia, a demokracja zmieniła się w długokrację.

Dokument przedstawia też państw takich, jak Ekwador, który stworzył komisję audytu długu oraz pokazuje podobne trendy w Grecji.

W „Długokracji” pojawiają się naukowcy, tacy jak David Harvey, Samir Amin, Costas Lapavitsas i Gerard Dumenil, filozof Alain Badiou, prezes ekwadorskiej Komisji Audytu Hugo Arias, prezydent Komitetu na rzecz Anulowania Długów Trzeciego Świata Eric Toussaint, dziennikarze, tacy jak Avi Levis czy Jean Quatremer, oraz politycy:

Manolis Glezos i Sahra Wagenknecht z niemieckiej partii Die Linke.

Debtocracy / Długokracja (napisy pl)

 Okazuje się, że nie tylko najbogatsi mogą wykorzystać tą ideę żeby obronić się przed spłatą długów. Idea ta dotyczy WSZYSTKICH państw !! Ale ci, którzy pożyczają innym pieniądze – w skali międzynarodowej – nie chcą dopuścić do rozpowszechniania takich informacji… Wiadomo, na nieświadomości, można zarobić !

Ciekawe, co na to nasz rząd ? Też jest nieświadomy, czy sądzi, że to my, społeczeństwo, będziemy spłacać ich długi… ? 😉

Mnie nikt nie pytał, czy może w moim imieniu zaciągać kolejne pożyczki…

A, Was… ?

 

Dług publiczny. W przypadku długu publicznego chodzi o systematyczne obciążenie całej społeczności, żyrantem długu publicznego jest bowiem całe społeczeństwo tzn. każdy. Tak n.p. Polacy zostali obciążeni jedynie z tytułu wierzytelności najbogatszych w stosunku do zadłużonych państw strefy euro, do której Polska nawet nie należy, kwotą 300 miliardów złotych (tzw. „parasol” ESM), co przy ludności 38 milionów oznacza nowy dług dla każdego z nas w wysokości ok 8000 zł. Chodzi o rodzaj dobrowolnej ofiary na rzecz najbogatszych, w gruncie rzeczy jest to wsparcie socjalne dla najbogatszych.

Emitowane przez banki centralne, nazwane często fantazyjnie narodowymi, stale nowe pieniądze nazywane są nie bez przyczyny z angielskiego „fiat money”

„”Fiat money”, to określenie jest mieszaniną łaciny i angielskiego i oznacza „fiat” – łac. „niech się stanie” i „money” – ang. „pieniądz” i parodiuje fiat lux („Nich się stanie światło“) z biblijnej „Genesis „.

Termin „Fiat money” podkreśla, że taki pieniądz jest czerpany z niczego, tzn. nie odpowiada żadnej realnej wartości, w gruncie rzeczy podobnie jak pieniądz fałszywy.”

Jest rzeczą zrozumiałą, że organ propagandy systemowej musi zadbać o to, żeby obywatele nie doszli do wniosku, że państwo jest wspólnikiem fałszerzy i usuwa takie wskazówki jak wyżej.

„too big to jail” (ang. zbyt wielki aby go wsadzić do pierdla), bank jest zbyt duży, aby odpowiedzialnych za straty ukarać, jest nieco zmienioną formą oficjalnego hasła propagandy systemu: „too big to fail”, (ang. zbyt wielki aby pozwolić mu upaść/zbankrutować), rzekomo jest bank tak ważny dla gospodarki narodowej, że społeczeństwo musi uniknąć bankructwa banku, aby uchronić gospodarkę przed katastrofą. Taką bajeczkę opowiada administracja państwa pospólstwu, aby mu wytłumaczyć, dlaczego ludność musi ponosić odpowiedzialność za banki. Uważniejszy czytelnik powinien sam zrozumieć, że chodzi o wspólnictwo administracji z oszustami z banków.

krecikowaty.blogspot.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: