Hunter Biden przedstawił swojego ojca, ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena, dyrektorowi ukraińskiej firmy energetycznej niecały rok przed tym, jak starszy Biden zmusił ukraińskich urzędników państwowych do zwolnienia prokuratora, który badał firmę, wynika z e-maili otrzymanych przez Poczta.

Nigdy wcześniej nie ujawnione spotkanie zostało wspomniane w przesłaniu z podziękowaniem, że Vadym Pozharskyi, doradca zarządu Burismy, rzekomo wysłał Huntera Bidena 17 kwietnia 2015 r., Około rok po tym, jak Hunter dołączył do rady w Birmie, zarabiając do 50 000 $ miesięcznie.

„Drogi Łowco, dziękuję za zaproszenie mnie do Waszyngtonu i umożliwienie spotkania się z ojcem i [sic] spędzenie razem czasu. To naprawdę [sic] zaszczyt i przyjemność ”, czytamy w e-mailu.

Wcześniejszy e-mail z maja 2014 r. Pokazuje również Pożarskiego, podobno trzeciego wykonawcę w Birmie, proszącego Huntera o „radę, jak możesz wykorzystać swój wpływ” w imieniu firmy.

Przebojowa korespondencja – która jest sprzeczna z twierdzeniem Joe Bidena, że ​​„ nigdy nie rozmawiał z moim synem o swoich zagranicznych transakcjach biznesowych ” – jest zawarta w ogromnej ilości danych odzyskanych z laptopa.

Powiększ obrazEmail Hunter Biden

Według właściciela sklepu komputer został zrzucony w warsztacie w stanie Delaware w rodzinnym stanie Biden w kwietniu 2019 roku.

Inny materiał pobrany z komputera zawiera sprośny, 12-minutowy film, który wydaje się pokazywać Huntera, który przyznał się, że zmaga się z uzależnieniem , pali crack podczas aktu seksualnego z niezidentyfikowaną kobietą, a także wiele innych zdjęć o charakterze jednoznacznie seksualnym.

Klient, który przyniósł uszkodzonego przez wodę MacBooka Pro do naprawy, nigdy nie zapłacił za usługę ani nie odzyskał go ani dysku twardego, na którym była przechowywana jego zawartość, jak twierdzi właściciel sklepu, który powiedział, że wielokrotnie próbował skontaktować się z klientem.

Właściciel sklepu nie mógł jednoznacznie zidentyfikować klienta jako Huntera Bidena, ale powiedział, że laptop miał naklejkę od Beau Biden Foundation, nazwanej na cześć zmarłego brata Huntera i byłego prokuratora generalnego Delaware.

Zdjęcia z federalnego wezwania sądowego w stanie Delaware przekazanego The Post pokazują, że zarówno komputer, jak i dysk twardy zostały zajęte przez FBI w grudniu, po tym, jak właściciel sklepu powiedział, że powiadomił federalnych o ich istnieniu.

DOKUMENTY ZŁOŻONE PRZEZ HUNTER
Federalne wezwanie do sądu pokazujące komputer i dysk twardy zostało zajęte przez FBI

Właściciel sklepu mówi, że zanim oddał sprzęt, zrobił kopię dysku twardego, a następnie przekazał ją prawnikowi byłego burmistrza Rudy’ego Giulianiego, Robertowi Costello.

Steve Bannon, były doradca prezydenta Trumpa, powiedział The Post o istnieniu dysku twardego pod koniec września, a Giuliani dostarczył The Post kopię w niedzielę.

Niecałe osiem miesięcy po tym, jak Pozharskyi podziękował Hunterowi Bidenowi za przedstawienie ojcu, ówczesny wiceprezydent wprawdzie naciskał na prezydenta Ukrainy Petro Poroszenkę i premiera Arsenija Jaceniuka, aby pozbyli się prokuratora generalnego Wiktora Shokina, grożąc wstrzymaniem gwarancji pożyczki w wysokości 1 miliarda dolarów. podczas grudniowej wycieczki do Kijowa.

„Spojrzałem na nie i powiedziałem: wyjeżdżam za sześć godzin. Jeśli prokurator nie zostanie zwolniony, nie dostaniesz pieniędzy ”- przechwalał się niesławnie Biden Radzie Stosunków Zagranicznych w 2018 roku.

– Cóż, sukinsyn. Został zwolniony.”

Shokin powiedział, że w momencie zwolnienia, w marcu 2016 r., Poczynił „konkretne plany” zbadania Birmy, które „obejmowały przesłuchania i inne procedury dochodzeniowe dotyczące wszystkich członków zarządu, w tym Huntera Bidena”.

Joe Biden nalegał, aby Stany Zjednoczone chciały usunąć Shokin z powodu obaw o korupcję, które podzielała Unia Europejska.

W międzyczasie wiadomość e-mail z dnia 12 maja 2014 r. – krótko po tym, jak Hunter Biden dołączył do zarządu w Birmie – pokazuje, że Pozharskyi próbuje zmusić go do wykorzystania swoich wpływów politycznych, aby pomóc firmie.

Wiadomość miała temat „pilna sprawa” i została wysłana do partnera biznesowego Huntera Bidena, Devona Archera, który również zasiadał w tamtym czasie w zarządzie Birmy.

Pozharskyi powiedział, że „przedstawiciele nowych władz mają tendencję do dość agresywnego nieoficjalnego podejścia do NZ w celu uzyskania od niego gotówki”.

NZ nie jest zidentyfikowane w e-mailu, ale wydaje się, że jest to odniesienie do założyciela Birmy Mykoły Złoczewskiego , którego imię to ukraińska wersja „Nicholas”.

Kiedy domniemany wstrząs nie powiódł się, „przystąpili do konkretnych działań” w postaci „jednego lub więcej postępowań przygotowawczych” – napisał Pozharskyi.

„Pilnie potrzebujemy twojej rady, w jaki sposób możesz wykorzystać swój wpływ, aby przekazać wiadomość / sygnał itp., Aby powstrzymać to, co uważamy za działania motywowane politycznie” – dodał.

Pozharskyi i Hunter Biden
Vadym Pozharskyi i Hunter BidenJałta European Strategy / Getty Images

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hunter Biden odpowiedział, mówiąc, że był z Archerem w Doha w Katarze i poprosił o więcej informacji na temat „formalnych (jeśli w ogóle) oskarżeń wysuwanych pod adresem Birmy”.

„Kto ostatecznie stoi za tymi atakami na firmę? Kto w obecnym rządzie tymczasowym mógłby położyć kres takim atakom? ” on dodał.

Wymiana nastąpiła tego samego dnia, w którym Burisma ogłosiła, że ​​rozszerzyła swój zarząd o Huntera Bidena, który został odpowiedzialny za „jednostkę prawną i zapewni wsparcie dla Spółki wśród organizacji międzynarodowych”, zgodnie z komunikatem prasowym, który od tego czasu został usunięty z witryny Burisma.

Według wielu raportów Hunter Biden faktycznie dołączył do zarządu w kwietniu 2014 roku.

Jego prawnik powiedział w zeszłym roku, że Hunter „nie był członkiem zespołu zarządzającego”, dodając: „Nigdy nie był odpowiedzialny za sprawy prawne firmy”.

Około cztery miesiące po korespondencji Huntera Bidena z Pożarskim, Archer przesłał Hunterowi Bidenowi łańcuch e-mailowy z tematem „Wpływ podwyżki podatków na produkcję w Birmie”, w którym Pożarski powiedział, że rząd ukraiński przedłożył parlamentowi nowe przepisy podatkowe.

hunter-biden-1
Zdjęcia z dysku twardego Huntera Bidena

„Gdyby ta ustawa została uchwalona, ​​zabiłaby cały prywatny sektor wydobycia gazu w zarodku” – napisał Pozharskyi.

W e-mailu z 24 września 2014 r. Pozharskyi powiedział również, że „zamierza udostępnić te informacje ambasadzie USA w Kijowie, a także urzędowi Amosa Hochsteina w Stanach”.

W tym czasie Hochstein był nowo mianowanym specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu i koordynatorem do spraw międzynarodowych energetyki.

Devon Archer
Devon ArcherPatrick McMullan przez Getty Image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W grudniu 2017 roku Naftogaz Group, ukraiński państwowy koncern energetyczny, ogłosił, że Hochstein dołączył do firmy jako niezależny dyrektor, ale w poniedziałek ogłosił rezygnację.

„Firma została zmuszona do spędzania nieskończonych ilości czasu na zwalczaniu presji politycznej i wysiłków oligarchów w celu wzbogacenia się poprzez wątpliwe transakcje” – napisał Hochstein w artykule opublikowanym przez Kyiv Post.

Oprócz zaprzeczania temu, że rozmawiał z Hunter Bidenem o swoich zagranicznych transakcjach biznesowych, Joe Biden wielokrotnie zaprzeczał jakiemukolwiek konfliktowi interesów lub wykroczeniom któregokolwiek z nich, które dotyczą Birmy.

W lutym zeszłego roku stał się drażliwy podczas występu w programie NBC „Today”, kiedy współgospodarz Savannah Guthrie zapytał, czy „[Hunter] był niewłaściwy, biorąc to stanowisko, wiedząc, że to naprawdę dlatego, że ta firma chciała mieć do ciebie dostęp”.

„Cóż, to nieprawda. Mówisz rzeczy, o których nie wiesz, o czym mówisz ”- odpowiedział starszy Biden.

hunter-biden-7
Zdjęcia z dysku twardego Huntera Bidena

W grudniu ubiegłego roku Joe Biden zaatakował również podczas uroczystości Partii Demokratów w ratuszu w Iowa, gdzie pewien mężczyzna oskarżył go o wysłanie Huntera na Ukrainę „w celu znalezienia pracy i pracy dla firmy gazowej, nie miał doświadczenia z gazem ani nic, aby uzyskać dostęp do. . . prezydent.”

– Człowieku, jesteś cholernym kłamcą. To nieprawda i nikt nigdy tego nie powiedział – wściekał się Biden.

Następnie Biden dalej beształ mężczyznę, gdy zrobił krok do przodu, nazwał go „grubym” i wezwał go do „wspólnego wykonania pompek, człowieku”.

FBI zwróciło się z pytaniami na temat zajęcia laptopa i dysku twardego do biura prokuratora w stanie Delaware, gdzie rzecznik powiedział: „Moje biuro nie może ani potwierdzić, ani zaprzeczyć istnieniu śledztwa”.

Prawnik Huntera Bidena odmówił komentarza na temat szczegółów, ale zamiast tego zaatakował Giulianiego.

„On propagował szeroko zdyskredytowane teorie spiskowe na temat rodziny Bidenów, otwarcie polegając na aktorach powiązanych z rosyjskim wywiadem” – powiedział o Giulianiego prawnik George R. Mesires.

Pozharskyi i kampania Joe Bidena nie odpowiedzieli na prośby o komentarz. Nie można było dotrzeć do Hochsteina.

Dodatkowe raporty Ebony Bowden

https://nypost.com

Material pomocniczy

Amerykanie zaprojektowali i sfinansowali Majdan na Ukrainie Polska oczywiscie byla wsparciem dla tych haniebnych dzialan,by pozniej okrasc Ukraincow tak jak okradli Polakow.Juz kilka miesiecy temu pisalam jak syn Bajdena wespol z naszym bylym prezydentam Kwasnieskim, wyprowadzaja pieniadze z Burizmy.

Video PL 

Za You Tube/Prawda Istnieje