DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dziwne ćwiczenia w elektrowni atomowej i armii USA odbędą się 14 października {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 Coś bardzo dziwnego dzieje się dzisiaj, 13 października 2020 r. Departament Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD) wysłał telefoniczne „OSTRZEŻENIE TESTOWE” do wszystkich wykonawców DoD i kluczowych urzędników służby cywilnej. Telefon TEST zgłasza następujące informacje:

„Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, przyjazd, przyjazd, przyjazd, szukanie schronienia, słuchanie lokalnych wiadomości …”

To wszystko jest bardzo dziwne. Departament Obrony czasami wysyła ostrzeżenia przez telefon, ale to nie działa w ten sposób! Właściwie nie znam ani jednego byłego / obecnego pracownika Pentagonu, który pamięta, że ​​wojsko kiedykolwiek przeprowadzało takie testy.

Jedyne, co jest oczywiste, to to, że nadchodzi coś bardzo poważnego, więc zaczęli testować swój system powiadomień. Dlatego uważaj: miej plan działania, nie oddalaj się od miejsca zamieszkania, uzupełnij zapasy – może zacząć się dziki gwizd.

Ostatnio sytuacja z tymi „powiadomieniami alarmowymi” na całym świecie jest dość dziwna – tu i ówdzie szefowie zawiadamiają wszystkich o tej czy innej okazji. Czasami dochodzi do włączenia syren, co nie tak dawno było w Niemczech, a planowane jest na 14 października w USA:

To ostrzeżenie awaryjne od inżynierów energetyki jądrowej Stanów Zjednoczonych brzmi:

Nie zapominaj, że w środę 14 października przetestujemy zewnętrzne syreny ostrzegawcze wokół wszystkich naszych elektrowni jądrowych. Te zaplanowane testy są częścią rutynowej konserwacji i nie są wymagane żadne działania od mieszkańców.

Hal nie był jedynym, który zauważył otaczającą go dziwność. Nie zdarza się, że zarówno wojskowe, jak i jądrowe elektrownie zaczynają coś testować tego samego dnia, więc na pewno coś dzieje się za kulisami. Ale do czego przygotowuje się wojsko USA? 

Do czego przygotowuje się personel elektrowni jądrowej? 

Chociaż pozostaje to tajemnicą.

Najprawdopodobniej 14 października 2020 roku nic się nie wydarzy – ani początek III wojny światowej, ani uderzenie meteorytu, ani eksplozja elektrowni atomowej, ani wielkie trzęsienie ziemi.

Jednak coś takiego zostało już ustalone po drodze i specjalne działy już się do tego przygotowują. I to oczywiście nastąpi dość szybko, ponieważ zostało bardzo mało czasu na testy: każdy dział, niezależnie od drugiego, przeprowadza pewne zdarzenia, ale ponieważ zostało niewiele czasu, zdarzają się takie irytujące tymczasowe nakładanie się.

Śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: