DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„ Załóż swoją pieprzoną maskę! ”.. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„ Załóż swoją pieprzoną maskę! ”: Maska przejazdu zawstydzająca Żyda podkreśla rosnące napięcia w Covid-19-era NYC

`` Załóż swoją pieprzoną maskę! '': Maska przejazdu zawstydzająca Żyda podkreśla rosnące napięcia w Covid-19-era NYC
Nagranie z incydentu, w którym przejeżdżał samochód ze wstydem w masce, w którym kierowca wydaje się skarcić Żyda idącego ulicą za to, że nie nosi maski publicznie, wywołało falę oburzenia.

Klip wideo został udostępniony przez Don Hikinda, byłego zgromadzenia stanu Nowy Jork i założyciela grupy Americans Against Anti Semitism.

„Załóż swoją pieprzoną maskę! Są ukryte przypadki! Pośpiesz się! Załóż to!” kierowca ryczy na wyraźnie zszokowanego Żyda. 

Hikind zapytał, czy role zostały odwrócone, jaka byłaby reakcja, twierdząc, że takie zachowanie jest wynikiem „tyrana króla” gubernatora stanu Nowy Jork Andrew Cuomo.

Niektórzy opisywali ten najnowszy incydent z hańbą masek jako „pretekst do zastraszenia i terroryzowania Żyda”, podczas gdy inni obwinili gubernatora Cuomo, twierdząc, że „postawił na cel społeczność chasydzką”.Oficjalne wytyczne stanu Nowy Jork stanowią, że maski są wymagane tylko „w miejscach publicznych, jeśli nie są w stanie utrzymać co najmniej sześciu stóp odległości od innych”. Na filmie mężczyzna wydaje się chodzić po w dużej mierze opuszczonym chodniku. 

Tymczasem Most Brookliński został na pewien czas zamknięty w obu kierunkach przez grupę aktywistów. Protest wywołał niezadowolenie wielu, którzy zarzucali podwójne standardy i hipokryzję rządzącej elity Nowego Jorku, jeśli chodzi o pewne ruchy na rzecz sprawiedliwości społecznej.

Społeczność żydowska Nowego Jorku była przedmiotem wielu dyskusji i zainteresowania policji, po tym, jak najwyraźniej odmówiła przestrzegania nakazów maskowania i ograniczeń spotkań towarzyskich w ostatnich tygodniach.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: