DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RYSZARD TERLECKI: JESZCZE NIE NALEŻY MYŚLEĆ O STANIE NADZWYCZAJNYM {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

– Jeszcze nie należy myśleć o wprowadzeniu stanu nadzwyczajnego, ale gdyby sytuacja bardzo się pogarszała, to może pojawić się taka konieczność – ocenił w poniedziałek (12 października) szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

W sobotę (10 października) premier Mateusz Morawiecki przekazał, że zaprasza opozycję na spotkanie, „żeby przedyskutować pomysły, wątpliwości”. – Chcemy być jedną drużyną – podkreślił.

Terlecki, pytany przed dziennikarzy w Sejmie, po co premier zaprasza opozycję na takie spotkanie, odpowiedział: – Żeby porozmawiać o różnych aspektach ochrony przed pandemią i o tym, czy należy mnożyć obostrzenia, czy nie. To po pierwsze. Po drugie, opozycja się domaga rozmów i takiego jakby przez pana premiera zaproszenia, więc premier zaprasza – odpowiedział.

Stan nadzwyczajny w związku z koronawirusem?

Szef klubu PiS, pytany, czy w Polsce jest już taka sytuacja epidemiczna, że należy myśleć o wprowadzeniu stanu nadzwyczajnego, zaprzeczył.

– Myślę, że jeszcze nie. Jak obserwujemy inne kraje, gdzie wprowadzono stan wyjątkowy – na Słowacji, czy w Czechach, to niewiele się zmieniło. Natomiast, być może, gdyby sytuacja bardzo się pogarszała, to taka konieczność może się okazać – odpowiedział.

Terlecki, dopytywany, czy pamięta zapewnienia premiera i innych polityków, że pandemia już nie jest groźna, odparł: – Bo tak było latem. Ale wszyscy mówiliśmy, że zanosi się na drugą fazę i ta druga faza chyba będzie się teraz zaczynać.

Odnosząc się do pytania, czy rząd dobrze się przygotował na drugą falę pandemii, Terlecki odpowiedział, że „świetnie”.

Terlecki: Czarnek mówił mi, że czuje się świetnie

Terleckiego zapytano też, jak czuje się poseł PiS Przemysław Czarnek, który ma objąć resort edukacji i nauki, ale ze względu na zakażenie koronawirusem nie mógł być w ubiegłym tygodniu na zaprzysiężeniu ministrów przez prezydenta.

– Mówił mi, że świetnie i że w środę chyba kończy mu się ten okres kwarantanny i pod koniec tygodnia już będzie czynny – powiedział Terlecki.

Wideokonferencja z opozycją

Szef KPRM Michał Dworczyk, pytany po szczegóły spotkania Mateusza Morawieckiego z opozycją, przekazał, że premier zaprasza na wtorek na wspólną telekonferencję o godz. 14.30. Jej celem będzie omówienie sytuacji związanej z COVID-19.

Oficjalne zaproszenia kancelaria ma wysłać do opozycji w poniedziałek.

interia.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: