DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska Grupa Zbrojeniowa wygrała przetarg na kontenery dla pacjantów kowidowych {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

8 października Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ) poinformowała, że wchodząca w jej skład spółka Zurad z Ostrowi Mazowieckiej wygrała pierwszy w Polsce kompleksowy przetarg na utworzenie obszaru obserwacyjno-izolacyjnego, systemu segregacji (triażu) i bezpiecznego transportu pacjentów z podejrzeniem zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2. System składa się z sześciu kontenerów, które trafią do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie.


To pierwszy tego typu projekt, w ramach którego spółka Zurad, przy współudziale kooperanta Modular Systemz Ogorzelic, dostarczy zespół kontenerów do triażu. Zaproponowane rozwiązanie umożliwi minimalizację ryzyka transmisji patogenu SARS-CoV-2 na osoby zgłaszające się do szpitala, niezarażone koronawirusem. Chodzi o pacjentów przyjmowanych na wizyty i zabiegi planowe.

Adam Jabłoński, prezes zarządu spółki Zurad powiedział, że zaproponowane przez nas rozwiązanie, które wygrało przetarg, nie jest pierwszym służącym do walki z koronawirusem. Nasza firma ma w tym już pewne doświadczenia, jak choćby RobUV służący do dezynfekcji pomieszczeń. Przykładamy wielką wagę do walki z COVID-19, dlatego staramy się oferować rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie służbom zaangażowanym w działania prozdrowotne.

Przykładowa aranżacja wnętrza konteneru:

W wyposażeniu kontenerów jako opcja będzie możliwa instalacja systemu lamp UV-C do dekontaminacji i dezynfekcji pomieszczeń. Został on opracowany przez spółkę Zurad i jest już stosowany przy robocie RobUV. Za to właśnie rozwiązanie, będące wynikiem wspólnych prac rozwojowych pracowników Politechniki Białostockiej oraz kadry technicznej spółki Zurad, została przyznana nagroda Defender na tegorocznym XXVIII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO 2020 w Kielcach (MSPO 2020: Defendery przyznane, 2020-09-11).

Dodatkowymi funkcjonalnościami dostępnymi w opcji będą:
– montaż systemu wentylacji o właściwej ilości wymian z odzyskiem ciepła;
– bramka biometryczna z pomiarem temperatury;
– system do rozpoznawania i identyfikacji twarzy oraz system do skanowania dokumentów;
– pomieszczenia izolujące pacjenta z podejrzeniem zarażenia SARS CoV-2;
– systemy komunikacji werbalnej – system ma służyć komunikacji z pacjentem przebywającym w kontenerze;
– system termowizyjny w podczerwieni – stale monitorujący ciepłotę ciała osób przebywających w poczekalniach.

Proponowane rozwiązanie zabudowy kontenerowej Zuradu może być wykorzystane w razie wystąpienia innych typów klęsk żywiołowych lub epidemicznych.

milmag.pl

Komentarz Roberta Brzozy:

Kontenery na pierwszy rzut oka wyglądają ładnie, mają klimatyzację…

Jednak wybudowanie takiego obiektu, zrealizowanie pełnego projektu, wymaga sporych finansów.

Czy oni myślę, że ta akcja korony nigdy się nie skończy, że inwestują w takie projekty?

Trzeba te kontenery umieścić w jakieś zamkniętej przestrzeni, aby zdesperowani pacjenci nie uciekli…

Czyli wybudują obóz szpitalny?

Jeżeli osoba jest na kwarantannie i przeprowadza ją w domu lub hotelu, to przynajmniej czuje się bezpieczna. Natomiast trafić do takiego obozu szpitalnego, to pewna niewiadoma.

Przecież mamy szpitale zakaźne…

Za Robert Brzoza

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: