DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nysa. Pacjent z Prudnika zmarł na Covid pod oddziałem ratunkowym. Nie było dla niego miejsca w szpitalu {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (96% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

61-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego był reanimowany ponad godzinę. Nie udało się go uratować.

Rzecznik opolskiego sanepidu poinformowała w sobotę, że w szpitalu w Prudniku zmarł chory na koronawirusa 61-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu prudnickiego.

Z tą informacją polemizuje prezes Prudnickiego Centrum Medycznego Witold Rygorowicz.

– Pacjent z koronawirusem nie trafił do szpitala w Prudniku – mówi Witold Rygorowicz. – Zmarł w karetce pod nyskim SOR-em, po ponad godzinnej reanimacji, w oczekiwaniu na przyjęcie na SOR nyski. Szpital w Prudniku na tęą chwilę pracuje normalnie.

Pacjent zmarł w karetce

Nieoficjalnie potwierdziliśmy, że pacjent z Prudnika zmarł w karetce, czekając na przyjęcie do szpitala w Nysie, gdzie wszystkie łóżka z respiratorem dla pacjentów covidowych były zajęte.

Szpital w Nysie zaczyna się borykać z brakiem personelu medycznego.

W piątek Sanepid skierował na kwarantannę 5 lekarzy z nyskiego szpitala, bowiem ich dzieci miały w szkole kontakt z osobami chorymi na Covid 19.

Trudna sytuacja w gminie Prudnik

Burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak opublikował w sobotę 10 października komunikat dla mieszkańców. Informuje o dużym ognisku koronawirusa w jednym z zakładów produkcyjnych. Potwierdzono tam kilka przypadków choroby.

Według informacji służb prasowych wojewody opolskiego z soboty 10 października, w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano w powiecie prudnickim 14 przypadków Covid-19.

W gminie Prudnik trzy szkoły przechodzą na naukę zdalną lub hybrydową.

– Sytuacja jest dynamiczna, napływają do nas informacje o kolejnych potwierdzonych przypadkach wśród pracowników oświatowych, dlatego Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Prudniku zdecydowała o wysłaniu dzieci i ich rodzin na kwarantannę – informuje burmistrz Grzegorz Zawiślak.

Od poniedziałku 12 października jedna klasa w Szkole Podstawowej nr 4 będzie pracować zdalnie, bo dzieci są w kwarantannie.

Zdalnie pracuje też jedna klasa w Szkole Podstawowej w Łące Prudnickiej. Od poniedziałku do wtorku 13 października w systemie zdalnym będzie pracowała cała Szkoła Podstawowa w Szybowicach.

gk24.pl
10.00 avg. rating (96% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: