DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Białoruś. Elektrownia atomowa pod Ostrowcem rozpoczęła pracę. Znajduje się tylko 300 kilometrów od Białegostoku {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
12 października
Elektrownia atomowa na Białorusi
Elektrownia atomowa na Białorusi belaes.by

Ministerstwo Energetyki Białorusi poinformowało o rozpoczęciu pracy przez pierwszy blok elektrowni jądrowej. Inwestycja znajduje się niedaleko miejscowości Ostrowiec, który leży w sąsiadującym z Polską obwodzie grodzieńskim. To 300 kilometrów w linii prostej od Białegostoku.

Elektrownia atomowa na Białorusi

Białoruska elektrownia jądrowa to projekt realizowany przez rosyjską spółkę Rosatom i jest ona finansowana w większości z kredytu udzielonego władzom Białorusi przez Rosję. Według planów elektrownia ma produkować 18 miliardów kilowatogodzin energii elektrycznej rocznie.

Jak informuje „Rzeczpospolita”, zastosowania w białoruskiej elektrowni są mało sprawdzone. Gazeta przypomina też, że przeciwko atomowej inwestycji protestowała Litwa. Elektrownię chłodzić ma rzeka Wilija, która płynie przez Wilno.

W sierpniu 2019 roku litewski rząd kupił i rozdał za darmo ponad 4 mln opakowań jodu w tabletkach. Litwini ćwiczą też ewakuację nadgranicznych terenów.

W Europie nie ma zaufania do rosyjskich technologii. Dlatego musimy wykazać daleko idącą troskę i ostrożność w stosunku do inwestycji na Białorusi

– powiedział z kolei podlaski poseł Robert Tyszkiewicz w marcu 2011 roku, gdy pytaliśmy go o obawy dot. bezpieczeństwa Polski związane z inwestycją zza wschodnią granicą.

Mińsk zapewnia, że elektrownia atomowa będzie spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Państwową Agencję Atomową. Wciąż czekamy na odpowiedź.

bialystok.naszemiasto.pl

10.00 avg. rating (94% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: