DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KOSZALIN: Wnioski do sądu o ukaranie uczestników demonstracji przeciwników obostrzeń {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koszalińska policja skieruje do sądu wniosek o ukaranie organizatorki i kilku uczestników protestu przeciwko wprowadzonym obostrzeniom. Akcja odbyła się w sobotę na Rynku Staromiejskim w Koszalinie.

– W manifestacji wzięło udział ponad 200 osób – tak wynika z naszych informacji, natomiast obowiązujące przepisy, mówią, że tych osób może być do 150. Drugi wniosek będzie dotyczył tego, że kobieta nie miała zakrytego nosa i ust – powiedziała Polskiemu Radiu Koszalin komisarz Monika Kosiec.

– Również zostanie przez nas skierowany wniosek do koszalińskiego sanepidu, że podczas tej manifestacji nie był zachowany reżim sanitarny – dodała.

– Wobec ośmiu osób zostaną skierowane wnioski do sądu o ukaranie – albo nie posiadały maseczek, albo nie zachowały należytego odstępu. Osoby nie przyjęły mandatu karnego – zapowiedziała policjantka.

/Polskie Radio, fot. Radek Koleśnik, gk24.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: