DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„COVID-19 nie zepchnął 150 milionów ludzi w skrajne ubóstwo, jak zrobiły to rządy globalistów.”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Covid-19 doprowadzi aż 150 MILIONÓW ludzi do skrajnego ubóstwa do 2021 roku – Bank Światowy
RT.com

Oczekuje się, że skrajne globalne ubóstwo wzrośnie w 2020 r. Po raz pierwszy od ponad 20 lat z powodu zakłóceń spowodowanych „nadzwyczajnym” kryzysem koronawirusa, ostrzegł Bank Światowy.

Według nowego raportu, oczekuje się, że pandemia Covid-19 doprowadzi w tym roku kolejne 88 do 115 milionów ludzi do skrajnego ubóstwa, a ich łączna liczba wzrośnie do 150 milionów do 2021 roku, w zależności od ciężkości spowolnienia gospodarczego. .

Ekstremalne ubóstwo, definiowane jako utrzymanie za mniej niż 1,90 dolara dziennie, prawdopodobnie dotknie w tym roku od 9,1 do 9,4 procent światowej populacji. Oznaczałoby to regres do poziomu 9,2 procent w 2017 roku. Gdyby pandemia nie wywołała drgawek na całym świecie, wskaźnik ubóstwa miał spaść do 7,9 procent w 2020 roku.

„Pandemia i globalna recesja mogą spowodować, że ponad 1,4 procent światowej populacji popadnie w skrajne ubóstwo” – powiedział prezes Banku Światowego David Malpass. „Aby odwrócić tę poważną porażkę w postępie rozwoju i ograniczaniu ubóstwa, kraje będą musiały przygotować się na inną gospodarkę po wprowadzeniu Covid, umożliwiając kapitał, siłę roboczą, umiejętności i innowacje przenoszenie się do nowych przedsiębiorstw i sektorów”.

Bank Światowy szacuje, że do 2030 r. Globalny wskaźnik ubóstwa może wynosić około 7%.

Podczas gdy mniej niż jedna dziesiąta światowej populacji żyje za mniej niż 1,90 dolara dziennie, blisko jedna czwarta ludności żyje za mniej niż 3,20 dolara dziennie, a ponad 40 procent światowej populacji (prawie 3,3 miliarda ludzi) żyje za mniej. niż 5,50 USD dziennie.

„Obecny moment kryzysu jest niezwykły. Żadna wcześniejsza choroba nie stała się globalnym zagrożeniem tak szybko jak Covid-19. Jeszcze nigdy najbiedniejsi ludzie na świecie nie mieszkali tak nieproporcjonalnie na terytoriach i krajach dotkniętych konfliktem. Zmiany w globalnych wzorcach pogodowych wywołane działalnością człowieka są bezprecedensowe ”- czytamy w raporcie.

___
https://www.rt.com/business/502964-covid-pandemic-extreme-poverty/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: