DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – „NTO”: Chory na Covid-19 zmarł w karetce. Na oddziale ratunkowym w Nysie nie było dla niego miejsca

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pacjent z Prudnika chory na Covid-19 zmarł przed oddziałem ratunkowym w Nysie – pisze „Nowa Trybuna Opolska”. Jak informuje gazeta, nie było dla niego miejsca w szpitalu.

„Nowa Trybuna Opolska” pisze, że 61-letni mieszkaniec powiatu prudnickiego był reanimowany ponad godzinę. Nie udało się go uratować.

Rzecznik opolskiego sanepidu poinformowała w sobotę, że w szpitalu w Prudniku zmarł chory na koronawirusa 61-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu prudnickiego. Z informacją polemizuje prezes Prudnickiego Centrum Medycznego Witold Rygorowicz. Pacjent z koronawirusem nie trafił do szpitala w Prudniku – mówi Witold Rygorowicz. Zmarł w karetce pod nyskim SOR-em, po ponad godzinnej reanimacji, w oczekiwaniu na przyjęcie na SOR nyski – dodaje.

„Nowa Trybuna Opolska” nieoficjalnie potwierdziła, że pacjent z Prudnika zmarł w karetce, czekając na przyjęcie do szpitala w Nysie, gdzie wszystkie łóżka z respiratorem dla pacjentów covidowych były zajęte.

Szpital w Nysie zaczyna się borykać z brakiem personelu medycznego – zauważa gazeta. W piątek sanepid skierował na kwarantannę 5 lekarzy z nyskiego szpitala, bowiem ich dzieci miały w szkole kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem.

W niedzielę resort zdrowia poinformował o 4 178 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Zmarło 32 chorych. Łącznie od początku epidemii w naszym kraju zaraziło się 125 816 osób, a 3004 zmarło.

Od soboty, z powodu gwałtownego wzrostu liczby zakażeń koronawirusem, cała Polska znajduje się w strefie żółtej. Oznacza to m.in., że w przestrzeni publicznej wszyscy musimy nosić maseczki: w sklepach, autobusach, ale także na ulicach. Również od soboty w strefie czerwonej – z jeszcze ostrzejszymi restrykcjami – znajdują się 32 powiaty i sześć miast: Grudziądz, Sopot, Piotrków Trybunalski, Suwałki, Kielce i Koszalin.

zrodlo:rmf24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “(autor:LALA) – „NTO”: Chory na Covid-19 zmarł w karetce. Na oddziale ratunkowym w Nysie nie było dla niego miejsca

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: