DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezes AgroUnii apeluje o pieniądze. Chce też „stołków w Sejmie” {Autor Gabi}

10.00 avg. rating (95% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezes AgroUnii (Facebook.com/AgroUnia)

Michał Kołodziejczak z AgroUnii, który organizuje kolejne strajki i walczy z decyzjami rządu, rozpoczął zbiórkę pieniędzy. – Wiem, że będzie hejt. Wiele osób mówiło, że będzie hejt, ale ja mam tych hejterów głęboko gdzieś – powiedział w nagraniu na Facebooku. Zdradził też, że on i jego sojusznicy marzą o „stołkach w Sejmie”.

Agrounia wylała gnojówkę na rondzie Żołnierzy Niezłomnych

Rolnicy AgroUnii od środy protestują na drogach w wielu miastach Polski. Blokują ruch i rozlewają gnojówkę – m.in. na rondzie Żołnierzy Niezłomnych w Sieradzu. Teraz lider stowarzyszenia Michał Kołodziejczak opublikował nagranie, w którym podkreśla, że nie mogą być obecni tylko na ulicach.

– Marzymy o tym, żeby rolnicy dostali stołki w Sejmie. Ja o tym serdecznie marzę – stwierdził. Dodał, że parlament powinien być miejscem dla „ludzi z werwą, z sercem, z zaangażowaniem, z miłością do ojczyzny”.

– Ludzie, mamy gdzieś wasz hejt. Dzisiaj potrzebujemy ludzi, środków, pieniędzy – przekonywał. – Jak będą wam mówili, że ktoś te pieniądze przebombluje, zrobi coś złego, to wy się zastanówcie i się puknijcie w głowę – dodał.

Michał Kołodziejczak. Kim jest lider protestów AgroUnii?

Michał Kołodziejczak ocenił, że obecnie wielu jego sojuszników ma jeszcze pieniądze, ale boją się, że wszystko stracą.

Podziękował także Pawłowi Tanajno. Podkreślił, że ubiegający się już wielokrotnie o urząd prezydenta RP przedsiębiorca wsparł AgroUnię prezentując baner i odpalając race. – Paweł, czekamy na was w Warszawie. Bądźcie tam z nami – dodał.

Przekazał również, że jego stowarzyszenie zaczyna zbiórkę pieniędzy. – Proszę państwa uruchamiamy zrzutkę. Wszystko musi być na najwyższym poziomie. Ale my musimy też was prosić o pomoc, której my potrzebujemy – powiedział.

Na opublikowanym w sieci nagraniu twierdzi, że AgroUnia i inne organizacje potrzebują pomocy finansowej. Wyjaśnił, że uruchomiono zrzutkę, której cel określono na 100 tys. zł.

– To wcale nie jest dużo.(…) To wcale nie są duże pieniądze – przekonywał. Stwierdził, że wie, iż po apelu o przesyłanie mu pieniędzy pojawi się hejt. – Wiele osób mówiło, że będzie hejt, ale ja mam tych hejterów głęboko gdzieś, proszę państwa – podkreślał.

źródło: 
10.00 avg. rating (95% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: